Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Space Pirates And Zombies 2 míří do Early Accessu

Vývojářské studio MinMax Games (za hrou S.P.A.Z. - Space Pirates And Zombies), nedávno oznámilo, že pokračování této zajímavé hry má namířeno do Steam early access programu. Náš článek Vám přináší více informací o S.P.A.Z.2 a hlavně trailer.

Dawn of War 3 - trailer

Je to již mnoho let, co jsme mohli hrát RTS z temného univerza Warhammeru 40k. Jedná se samozřejmě o serii velice povedených her Dawn of War, která obsahuje již více než 6 her. A nyní se můžeme těšit na další pokračování ve formě Dawn of War 3, jehož trailer si můžete shlédnout uvnitř článku.

Bethesda již uvolnila ke stažení Bethesda.net launcher

V několika posledních letech se nám začali množit DRM platformy po vzoru Steamu, které mají působit jako jeho konkurence. Před nějakou dobou začala Bethesda pracovat na svém vlastním DRM projektu přímo pro svou značku Bethesda. Momentálně je uvolněna již alfa verze a co Vám nabídne? Přečtěte si náš článek.

Killing Floor 2 - Double XP nášup s dropem a mapou navrch

Killing Floor 2 bude mít svůj double XP víkend (který je dnes v módě). Tento event je opepřen ještě dvěma dárky, které nám vývojáři nabídnou. Zajímá Vás více, pak klikejte.

Fallout 4 / Nástroje pro Moding v otevřené Betě.

Dnes bychom Vás chtěli upozornit na vypuštění "Creation Kit", jak ho pojmenovala Bethesda pro hru Fallout 4. Tento Kit pro tvorbu modů, je v tuto chvíli pouze v otevřeném Beta testu, ale již teď se můžete ponořit do fantastického světa Fallout a vytvořit si své vlastní prostředí, nebo úpravy, které vám umožní více zábavy.

Romero a Carmack mají projekt na Kickstarteru - nové FPS!

Dva zakládající členové společnosti id Software, jejichž doom je dodnes legendou (a asi ještě dlouho bude, dokud nevymře naše generace), vyvěsili na Kickstarteru svůj nový projekt. Jedná se o tvorbu nové FPS hry s názvem Blackroom. Chcete vědet více, podívejte se na náš článek.

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz