Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Homeworld: Remastered dostane velký update

Homeworld: Remastered byla parádní hra hned v první den vydání. Aby také ne, když se jednalo hlavně o grafické vylepšení se změnou enginu, který do gameplaye tolik nezasahoval. Přesto však Gearbox posledních 6 měsíců pracuje na novém patchi, který by měl opravit některé z největších problémů, které komunita měla. 6 měsíců...

Space Pirates And Zombies 2 míří do Early Accessu

Vývojářské studio MinMax Games (za hrou S.P.A.Z. - Space Pirates And Zombies), nedávno oznámilo, že pokračování této zajímavé hry má namířeno do Steam early access programu. Náš článek Vám přináší více informací o S.P.A.Z.2 a hlavně trailer.

Dawn of War 3 - trailer

Je to již mnoho let, co jsme mohli hrát RTS z temného univerza Warhammeru 40k. Jedná se samozřejmě o serii velice povedených her Dawn of War, která obsahuje již více než 6 her. A nyní se můžeme těšit na další pokračování ve formě Dawn of War 3, jehož trailer si můžete shlédnout uvnitř článku.

Bethesda již uvolnila ke stažení Bethesda.net launcher

V několika posledních letech se nám začali množit DRM platformy po vzoru Steamu, které mají působit jako jeho konkurence. Před nějakou dobou začala Bethesda pracovat na svém vlastním DRM projektu přímo pro svou značku Bethesda. Momentálně je uvolněna již alfa verze a co Vám nabídne? Přečtěte si náš článek.

Killing Floor 2 - Double XP nášup s dropem a mapou navrch

Killing Floor 2 bude mít svůj double XP víkend (který je dnes v módě). Tento event je opepřen ještě dvěma dárky, které nám vývojáři nabídnou. Zajímá Vás více, pak klikejte.

Fallout 4 / Nástroje pro Moding v otevřené Betě.

Dnes bychom Vás chtěli upozornit na vypuštění "Creation Kit", jak ho pojmenovala Bethesda pro hru Fallout 4. Tento Kit pro tvorbu modů, je v tuto chvíli pouze v otevřeném Beta testu, ale již teď se můžete ponořit do fantastického světa Fallout a vytvořit si své vlastní prostředí, nebo úpravy, které vám umožní více zábavy.

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz