Kategorie článků
SPONZORINGPARTNEŘI


Battlefield Hardline: Březnový přehled akcí

Je tady rozšíření Battlefield Hardline: Betrayal a s ním spousta důvodů pro fanoušky, aby vyrazili do ulic a vyzkoušeli nové mapy. Ale na tento měsíc se toho v Battlefieldu Hardline chystá víc: akce pro členy programu Premium, komunitní mise a další. Však se podívejte.

Battlefield Hardline: DLC Betrayal je nyní dostupné

Všechno k tomu směřovalo. Dali jste dohromady svůj tým, provedli dokonalou loupež a bleskově prchli před policií. Teď nepřátelé číhají v mrazivém šeru, temné postavy se schovávají v rozpadajících se mauzoleích a ke konfliktům se schyluje v uličkách a federálních věznicích. Battlefield Hardline: Betrayal vychází v březnu 2016 a nabídne nové mapy, zbraně, techniku a další.

Čeština Rise of the Tomb Raider

Tomb Raider  je hra, která mě nadchla od prvního dílu a celá série vyrůstá semnou.

Tajemné zasněžené jeskyně v Peru, závrať způsobující Saint Francis Folly, geniálně komplikovaný vodovodní systém v The Cistern, posvátná hrůza z gigantické podzemní sfingy a mnohé další.

  Rise of the Tomb Raider je přesně tím, co slibuje v samotném názvu. Lara působí dospělejším dojmem a hlavně se vrací zpátky do hrobek, které jsou pro celou sérii klíčové. Její nové dobrodružství je prakticky ve všech ohledech lepší než předchozí díl a je vidět, že se Crystal Dynamics vydali správným směrem.

K této hře vyšla včera čeština od stejných tvůrců, kteří minulý rok udělali překlad do hry GTA V

Podívejme se na ni v článku.

Oheň války se rozhořel v novém Homeworld: DoK traileru

Není to tak dávno, co Gearbox vypustil do světa příběhový trailer k jejich nové hře, Homeworld: Deserts of Kharak. Trailer ukázal objevení takzvané "Primární anomálie", která se stala prvním malým krokem Hiigarského lidu na cestě k znovuobjevení jejich domovské planety. A protože Gearbox rozhodně nelení, můžeme Vám dnes ukázat nový trailer, pojmenovaný "Vysílání", který připravuje scénu na nevyhnutelné selhání diplomacie, následované vypuknutím války.

Battlefleet Gothic: Armada představuje Imperiální námořnictvo

Katedrála nalevo, katedrála napravo a před námi Krvavý bůh... Vývojářské studio Tindalos Interactive, stojící za nadcházející vesmírnou strategií Battlefleet Gothic: Armada, v nejnovějším traileru představuje hrdiné obránce lidstva, imperiální námořnictvo. Připravte se na boží hněv, boží lodě, boží video.

Homeworld: Deserts of Kharak vychází v lednu

Pokud jste zaznamenali vydání Homeworld: Remastered a máte rádi tento styl RTS, můžete jedině jásat. Homeworld univerzum dostává další díl do své serie, tentokrát prequel k Homeworld 1. A rozhodně se máte na co těšit. Celá hra nejen že vypadá parádně, ale přináší i něco zcela nového do Homeworld univerza - pozemní bitvy.

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz