Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Worlds Adrift připomíná, že stále žije

Čas od času se na internetu objeví zmínka o hře, která dělá něco jinak, nestandardně. Když se tak stane, určitě stojí za to takovou hru minimálně prozkoumat. A to je přesně následující případ. A navíc, kdo nemá rád podívanou na parádní trailery...

Total War: Warhammer Trpasličí gameplay video

Jen máloco máme raději než herní ukázky ze hry, na které čekáme (kromě her zadarmo). A přesně to samé si evidentně myslí i vývojáři nadcházející Masivní strategie Total War: Warhammer a proto nám přinesli další video, tentokrát o trpaslících.

Battlefleet Gothic: Armada - gameplay trailer

Od chvíle svého ohlášení jsme z Battlefleet Gothic: Armada moc neviděli. Pár screenů a teaser, což je sice moc pěkné, ale představu, jak bude hra vypadat, si z toho neuděláme. Naštěstí si vývojáři říkali něco podobného, proto v následujícím traileru konečně uvidíme, jak bude hra vypadat.

Binding of Isaac: Afterbirth trailer odhalil datum vydání

Pokud netrpělivě očekáváme nějakou hru, dychtíme po jakémkoliv kousku informace. Nejčastěji jsou tyto kýžené informace o datu vydání nebo trailery ke hře. A co může být lepší, než když se tyto dvě informace spojí do jednoho.

Hry na cesty, aneb co na Smart Phone

Léto nám skončilo a začali jste určitě opět jezdit do školy (ti s prací tam jezdili i v létě). Pokud si ovšem plánujete ještě dovolenou, chcete si zkrátit a zpříjemnit cestování autobusem, nebo prostě nebudete zrovna u svého PC, máme pro vás novinku. Budeme na našich stránkách víceméně pravidelně přidávat, doporučovat, komentovat a kritizovat hry na mobilní platformy.

Gameplay - Star Wars Battlefront 2015

Oficiálny dátum spustenia hry je naplánovaný na 20. novembra 2015 no my sme si pre Vás pripravili pár postrehov z gameplay multiplayeru nového Star Wars Battlefront 2015 (pre-alpha). Video z nového Star Wars rovnako ako jeho zhrnutie si môžete prečítať v našom článku.

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz