Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


KF 2 update Incinerate 'N Detonate

Dlouho očekávaný následovník oblíbené zed survival hry je sice již nějakou dobu v Early accessu, ale updaty ne a ne přicházet dostatečně rychle. Proto je dobře, že vývojáři z Tripwire uveřejnili detaily k plánovanému updatu, který tedy nebude vůbec malý.

Taktické FPS SQUAD vypustilo do světa svůj Kickstarter

"Realistických" FPS her bylo v posledních pár letech nepřeberné množství, ale málokterá dokázala zachytit skutečnou surovost moderního bojiště. Nyní na scénu přichází SQUAD, duchovní následovník neuvěřitelně populárního modu pro Battlefield 2 - Project Reality. Připravte své zbraně, oprašte své střelecké umění, protože toto bojiště Vám neodpustí vůbec nic.

Project Reality je standalone... konečně

Některé mody si vyloženě zaslouží být standalone buď proto, že jsou tak dobré, nebo jednoduše hra, na které závisí, se již nedá téměř vůbec sehnat. Proto Vám s radostí oznamujeme, že výborná modifikace do starého dobrého Battlefield 2 - Project reality - je nyní standalone...

GTA V PC - český seznam změn patche 335.1

Přinášíme vám další novinky ze světa GTA V pro PC. Konkrétně v podobě českého překladu aktuálního changelogu posledního patche pro tuto hru. Pokud nerozumíte anglicky, rádi vám představíme změny, které můžete v GTA momentálně nalézt.

SW-Battlefront - doplňujúce info

Len včera sme Vám na našom portály predstavili trailer na nový STAR WARS: Battlefront a dneska Vám prinášame ďalšie info tejto očakávanej hry.

Tak si držte klobúky - lavína informácí sa blíži... 

 

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz