Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Taktické FPS SQUAD vypustilo do světa svůj Kickstarter

"Realistických" FPS her bylo v posledních pár letech nepřeberné množství, ale málokterá dokázala zachytit skutečnou surovost moderního bojiště. Nyní na scénu přichází SQUAD, duchovní následovník neuvěřitelně populárního modu pro Battlefield 2 - Project Reality. Připravte své zbraně, oprašte své střelecké umění, protože toto bojiště Vám neodpustí vůbec nic.

Project Reality je standalone... konečně

Některé mody si vyloženě zaslouží být standalone buď proto, že jsou tak dobré, nebo jednoduše hra, na které závisí, se již nedá téměř vůbec sehnat. Proto Vám s radostí oznamujeme, že výborná modifikace do starého dobrého Battlefield 2 - Project reality - je nyní standalone...

GTA V PC - český seznam změn patche 335.1

Přinášíme vám další novinky ze světa GTA V pro PC. Konkrétně v podobě českého překladu aktuálního changelogu posledního patche pro tuto hru. Pokud nerozumíte anglicky, rádi vám představíme změny, které můžete v GTA momentálně nalézt.

SW-Battlefront - doplňujúce info

Len včera sme Vám na našom portály predstavili trailer na nový STAR WARS: Battlefront a dneska Vám prinášame ďalšie info tejto očakávanej hry.

Tak si držte klobúky - lavína informácí sa blíži... 

 

Odhalen první trailer na SW: Battlefront

Mnoho z nás značně netrpělivě očekává návrat našeho oblíbence. Myslíte, že EA dokáže překonat samo sebe a nepokazit tuto úžasnou sérii? To bohužel tento trailer neukáže, ale určitě se na něj podívejte - stojí totiž opravdu za to!

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz