Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Recenze - PORTAL desková hra

Jistě v dnešní době není třeba představovat hru PORTAL na počítači. Jedná se o originální a velmi vydařenou hru s ústřední větou - The cake is a lie! Jaký je však klon této hry, který patří na stůl? Podtitul této hry je ve znění Nespolečenská hra o sbírání dortů. A věřte, že v této hře dort rozhodně není lež! Více informací v naší recenzi.

Recenze - Zaklínač desková hra

V loňském roce vydala společnost Fantasy Flight Games, ve spolupráci s CD Projekt Red, deskovou hru Zaklínač, která perfektně zapadá do světa zaklínače. Díky našemu partnerovi Ronegor - Deskové hry a věci kolem Vám nyní přinášíme naší vlastní velkou recenzi o této hře. Co v ní je možné, co je v ní nemožné a je tak dobrá, aby doplnila dnes již legendární svět Zaklínače?

Recenze - XCOM Stolní hra

XCOM Stolní hra je kooperativní hra až pro 4 hráče na námět stejnojmenné série počítačových her. Jde o hybridní projekt využívající externí digitální aplikace k vytvoření tlaku na hráče generováním náhodných scénářů hry a omezením času na jednotlivé akce. Celé toto nesourodé spojení funguje (kupodivu) velmi dobře a přináší tak unikátní zážitek z deskové hry.

FRAMED - vkusný herní doplněk pro vaše mobily

Po delší odmlce se vám ozýváme s naší rubrikou mobilních her a jejich "recenzí". Mezi kousky, které nás rozhodně zaujaly a jsou hodné vaší pozornosti (a samozřejmě dohrání) patří rozhodně i hra FRAMED, která je velmi originální co se nápadu týče a rozhodně vás udrží napnuté až do konce.

Warhammer: The End Times - nové L4D2?

Pro fanoušky série Left 4 Dead 2 nedávno vyšla skvělá nová hra Warhammer: The End Times - Vermintide. Dali jsme si trochu na čas, testovali, hráli, bavili se a rádi bychom se s Vámi podělili o náš pohled na celou tuto hru. Pokud o hře přemýšlíte, nebo pokud vás již Left 4 Dead 2 omrzelo, pak budeme rádi, pokud si přečtete náš článek.

Recenze: Hacknet

Jsou hry, které mají za sebou obří studia a milionové rozpočty. Pak jsou hry, které udělá někdo za 48 hodin a nemá na to ani dolar. Jedny i druhé se mohou povést a nebo mohou dopadnout příšerně. Tentokrát budeme mluvit o hře, kterou vytvořil jeden člověk a skutečně se povedla. Budeme se bavit o hře, která vás vtáhne do sebe a nepustí, dokud jí nedohrajete. Věřte nám, sám autor článku nešel spát kvůli této hře :) Pojďme se na to vrhnout, pojďme zažít na okamžik, jaké je to být hacker...

« | 1 2 3 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz