Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Mobilní hry - Xenowerk

Po delší době pro vás máme opět jeden přírůstek, který stojí za zvažení. Pokud jste si do svého chytrého tydlifonu někdy chtěli pořídit hru plnou střelby, mimozemských bytostí a akčních soubojů, pak tato hra bude vskutku něco pro vás. Jedná se o hru Xenowerk od společnosti PixelBite.

Mobilní hry - Space Marshals

Tato hra asi zaujme především lidi, kteří si libují v plošinových hrách a ve hrách s isometrickým pohledem na věc. Jedná se o hru Space Marshals, která ve svých útrobách kombinuje strategickou akci, stealth akci, střílečku a špetku velmi příjemného humoru. Patří do poněkud dražší sorty, ale má proč.

Unkilled - mobilní šílenství se zombie

Máte rádi zabíjení zombie ve velkém stylu, speciální silné zombie, dobrý arsenál a vydařenou graiku? Pak vás tahle hra rozhodně zaujme. Původně jsem měl v plánu začít s předchůdcem této hry, nicméně ten je již rok starý a budeme mu proto věnovat pozornost někdy v budoucnu v rámci srovnání možností a herních mechanik.

Battlefield 4: Levoluce a jejich aktivace

Battlefield: Hardline už je sice v prodeji, ale podle mého názoru dostanete za hodně peněz hodně málo muziky. Hodně lidí se z tohoto důvodu vrací k Battlefield 4. Zkraťme si tedy čekání na rozumnou slevu Battlefield: Hardlinu a podívejme se na důležité funkce staršího bratra - Battlefield 4. Ten je v prodeji již něco přes rok a je vcelku odladěný. Dnes si představíme jedno z lákadel Battlefield 4 a tím je Levoluce (vše co jste chtěli kdy vědět a báli jste se zeptat i svých rodičů).

« | 1 2 3 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz