Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Easter egg: Secret Dog Tag II

Po update-e Battlefield 1 a pridanej novej nočnej mapy s názvom Prise de Tahure, sa DICE rozhodol schovať aj pár Easter egg-ov po mapách. Ale BFEE skupinka to nenechala tak, a hľadala a hľadala a našla nový Secret Dog Tag. Jak ho získať ? To vám napíšem v tomto článku ...

Špekulácie o nových zbraniach a technike v Battlefield 1

Špekulujete a špekulujete že aké nové zbrane a technika môže byť v Battlefield 1!
Ja som sa tomu tiež tomu čudoval, no prečítajte si tento článok, pretože tu zistíte aké nové zbrane a technické prostriedky nás môžu čoskoro čakať v Battlefield 1 a v novom datadisku s názvom..?BattleField 1 Open Beta

Tak co bojovníci? Už jste si aktivovali, stejně tak jako my, svůj Battlefield 1 open na svůj účet a stahujete seč vám linka stačí?:)

Double XP víkend i v Battlefieldu Hardline

Nechce se Vám cestovat do vzdálené galaxie kvůli dvojnásobným zkušenostem (Double XP)? Nezoufejte, dvojité zkušenosti jsou celý víkend aktivní i v Battlefieldu Hardline. 

BF4 CTE update

Dobrý den, před pár hodinami vyšel update na CTE, nicméně tento update je pouze přepsání nové verze, která byla uvolněna na velikonoce na předešlou verzi. Zatím nevíme, jestli tedy pro BF4 budou dál vycházet nějaké nové obsahy, ale DICE LA to nevylučuje.

Battlefield 4 CTE: Komunitní akce

Už tuto sobotu 26.3. se uskuteční komunitní akce v Community Test Environment (dále jen CTE) verzí Battlefieldu 4. Půjde o poslední akci svého druhu, protože DICE LA skončilo s podporou Battlefield 4 CTE. To znamená, že do CTE verze již nebudou přibývat nové aktualizace. Cílem tohoto eventu je naposled naplnit servery. Hrát se bude i na mapách z DLC Night Operations a další bláznivé režimy.

« | 1 2 3 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz