Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Double XP víkend i v Battlefieldu Hardline

Nechce se Vám cestovat do vzdálené galaxie kvůli dvojnásobným zkušenostem (Double XP)? Nezoufejte, dvojité zkušenosti jsou celý víkend aktivní i v Battlefieldu Hardline. 

BF4 CTE update

Dobrý den, před pár hodinami vyšel update na CTE, nicméně tento update je pouze přepsání nové verze, která byla uvolněna na velikonoce na předešlou verzi. Zatím nevíme, jestli tedy pro BF4 budou dál vycházet nějaké nové obsahy, ale DICE LA to nevylučuje.

Battlefield 4 CTE: Komunitní akce

Už tuto sobotu 26.3. se uskuteční komunitní akce v Community Test Environment (dále jen CTE) verzí Battlefieldu 4. Půjde o poslední akci svého druhu, protože DICE LA skončilo s podporou Battlefield 4 CTE. To znamená, že do CTE verze již nebudou přibývat nové aktualizace. Cílem tohoto eventu je naposled naplnit servery. Hrát se bude i na mapách z DLC Night Operations a další bláznivé režimy.

Battlefield Hardline: Odlište se, díky pracovnímu stolu

Vynikněte nebo splyňte s okolím a pochlubte se ostatním výstrojí a zbraněmi upravenými na speciálním pracovním stole, jednom z nových prvků dostupných pro majitele rozšíření Battlefield Hardline: Betrayal.

Retro akce: Přijďte si ulovit hráče s DICE Friend Dog Tagem v BF3

Již dnes večer t.j. sobota 12.3. o 20:00 vypukne velká retro akce v Battlefieldu 3. O co vlastně půjde?

« | 1 2 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz