Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


TauriGaming naděluje před vánoci

 

Určitě si všichni moc rádi hrajeme. A tak jsme popřemýšleli, jak bysme vám udělali radost a čeká na vás naše předvánoční herní bláznění. Spíše než o výhry her, doufáme, že vám stejně jako nám půjde o pobavení se na prvním místě.

Aktuálně na našem facebooku probíhá blesková soutěž o Knights and Merchants HD. Budou následovat ovšem následovat další hry.

 

Jak to celé bude fungovat?

Princip je velmi jednoduchý. Budeme průběžně vyhlašovat soutěže v předvánočním čase na našem facebooku. Jak? Základní podmínkou bude sdílení našeho příspěvku se soutěží. Pokaždé půjde především o nejoriginálnější a nejvtipnější komentáře. Ten který bude vybrán jako NEJ, získá od nás hru. Jakou?

Hry budou vpravdě různé. Nebudeme předem říkat názvy her, ale každá soutěžní otázka bude nějakým způsobem spjatá s hrou jako takovou.

Předem upozorňujeme případné "vtipálky", že v rámci této soutěže nebudeme tolerovat všemožné vulgarity, rasistické narážky, podtexty a nic, co by jakýmkoliv způsobem narušovalo právní řád České republiky, zdravého rozumu, nebo základních morálních hodnot. Takové příspěvky budeme nejen vyřazovat, ale především mazat!

Přejeme vám hodně štěstí do vánoc, po vánocích, v soutěži, v životě, protože jediný dobrý hráč je šťastný hráč!Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz