Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Star Wars Battlefront: Vítejte ve DLC Outer Rim

Vítejte ve Vnějším okraji! Náš tým tvrdě pracoval na přidání nového obsahu i funkcí a drobných změnách hry. Důležitou součástí našich aktualizací od vydání bylo zapracování připomínek od komunity. Jsme rádi, že můžeme v tomto článku odhalit kompletní informace o té nejnovější.

Přestože digitální rozšíření Outer Rim přináší exkluzivní předměty a obsah pouze pro hráče, kteří buď vlastní Season Pass, nebo si ho pořídí samostatně, součástí této aktualizace jsou i novinky pro celou komunitu.

Outer Rim:

Nové lokace:

Utkejte se s nepřáteli v prostorech Jabbova paláce nebo v továrnách společnosti SoroSuub – tyto nové lokace přinesou do Star Wars Battlefront čtyři jedinečné mapy.

Jabbův palác

Úzké chodby a tmavé pokoje doplňují kultovní prostory – trůnní sál, bahenní lázně a jiné.

Palácová garáž

Zadní vstup do paláce vede přes venkovní vrakoviště, opravny droidů a především velkou garáž pro čluny a lodě.

Rafinérie SoroSuub

Velký krytý areál proslulé sullustanské továrny, odkud se rozesílá tamní vyrobené zboží do všech koutů galaxie. Obrovské ohně a bludiště z lešení vytvářejí impozantní obraz.

Potrubní síť SoroSuub

Venkovní část, kde je odpad z továrny vyváděn obrovským potrubím dolů do lávových řek a kde je vyrobené zboží baleno a připravováno k odeslání.

Nový herní režim:

Extraction

Rebelové přicestovali do velmi nebezpečných míst na Vnějším okraji s cílem vyzvednout zásilku životně důležitých surovin a eskortovat ji k transportní lodi GR-75. Impérium vyslalo stormtroopery, aby jim plán překazili. Více informací o režimu Extraction najdete v tomto článku.

Hrdina a padouch:

Seznamte se s novým hrdinou a padouchem: Greedem a Nienem Nunbem! Vedle jedinečných schopností disponují nové postavy aktivními vlastnostmi, které prohlubují herní zážitek.

Greedo: Tento nájemný lovec je rychlým a bezohledným střelcem, který se vrhá do boje i pryč z něho kvůli zachování vysokého sebevědomí. Jeho schopnosti se točí kolem ukazatele sebevědomí na stupnici 1–5. Zpočátku působí jako velmi průměrný bojovník, ale s rostoucím počtem obětí na straně nepřátel si odemyká nové schopnosti a získává na sebevědomí. Greedovy granáty jsou s každou úrovní vylepšeny a účinnost jeho schopnosti Precision Shots je zvýšena na základě jeho sebevědomí.

Nien Nunb: Tento Sullustian je defenzivním, vypočítavým hrdinou, který zajišťuje rebelům strategické posily a přináší tolik potřebnou smrtící přesnost. Jeho hlavní vlastnost je propojená s jeho věží. Ta je vylepšována na základě bojových úspěchů Niena Numba, takže v případě usmrcení řady nepřátel se z ní stane velmi nepříjemný protivník. Numb je kombinací odstřelovače, technika a pilota, což se promítá v jeho schopnostech, jako je Rapid Pulse Cannon, jedinečné věži a orbitálním úderu (v uzavřených prostorech je místo toho vybaven Proximity Bombs).

Nové prvky

Náš tým neustále vyhodnocuje připomínky a názory komunity a tvrdě pracuje na přidávání nových funkcí a obsahu do hry. S potěšením vám chceme představit následující novinky zahrnuté do nejnovější aktualizace.

Kontrakty s Hutty:

Tato novinka umožňuje hráčům spolupracovat se samotným Jabbou Huttem a podstoupit nebezpečné výzvy s cílem odemknout nové Star Cards a zbraně. Za náš tým můžeme slíbit, že část tohoto obsahu bude k dispozici všem hráčům, takže se poohlédněte po speciálních kontraktech, k jejichž přístupu nejsou potřeba rozšíření. Toto jsou počáteční smlouvy, které se objeví ve hře:

Bounty Hunter 1 - DL-18
Targeting Trooper - DLT-19X
Contract Killer - Relby-V10 (vyžaduje DLC Outer Rim)
Rodinia Choice - DT-12 (vyžaduje DLC Outer Rim)
Combat Rush - Adrenaline Stim (vyžaduje DLC Outer Rim)
Hostile Negotiations - Dioxis Grenade (vyžaduje DLC Outer Rim)
Slugthrower - Scatter Gun (vyžaduje DLC Outer Rim)

Rychlá hra a playlisty

S vydáním rozšíření Outer Rim představíme vylepšený způsob, jak se hráči mohou rychle dostat do hry. V nabídce „Multiplayer“ teď najdete možnost pro vyhledávání soupeřů pro režimy o 40 hráčích (Walker Assault, Supremacy a Turning Point), jakékoli módy pro 12 hráčů (Cargo, Droid Run, Drop Zone – snížení z 16 na 12 hráčů) nebo jakékoli režimy s hrdiny (Heroes vs Villains či Hero Hunt – u něhož došlo ke zvýšení na 12 hráčů). Stále vám také zůstane možnost vyhledávat soupeře pro konkrétní režim, mapu nebo soukromou hru.

Majitelé rozšíření Outer Rim se mohou těšit na playlisty, které je provedou dobrodružstvím ve Vnějším okraji. Tento playlist obsahuje různé herní režimy včetně toho nového s názvem Extraction, Heroes vs Villains, Blast, Cargo a Droid Run hrané na čtyřech nových mapách z tohoto DLC. Playlist je pro 16 hráčů (na všech režimech dostupných v DLC) a zabere přibližně 8-10 hodin hry, než vás provede celým obsahem Outer Rim a začne se opakovat.

Zaměření na týmovou hru
Z důvodu usnadnění komunikace mezi spoluhráči jsme do hry zapracovali funkci, která hráčům umožní „označit“ (tag) nebo „se zaměřit“ (focus) na jakýkoli cíl daného režimu. Pohledem na ikonu uživatelského rozhraní ve hře a stisknutím USE (POUŽÍT) dáte vědět zbytku svého týmu, že se zaměříte na daný úkol. Za každého hráče, kteří se soustředí na konkrétní cíl, se navýší číslo vedle ikony uživatelského rozhraní, takže všichni ve hře získají přehled o tom, co má v plánu zbytek týmu. Jde o velmi užitečný nástroj pro organizovaní týmové hry v režimech s více cíli.

Divácký režim

Součástí pokračující práce na soukromých hrách je i nový divácký režim dostupný zdarma pro všechny hráče. Tento prvek je obzvlášť užitečný pro hráče účastnící se soutěžních turnajů a tvůrce filmečků ze hry. Divácký režim vám umožní připojit se do soukromé hry jako divák, který může sledovat hráče na serveru prostřednictvím volné kamery (z pohledu první i třetí osoby). Režim nabízí možnost zapínat/vypínat obrys hráče a schopnost „vypálit“ (fire) na něj z volné kamery kvůli snadnému přechodu přímo do jeho pohledu. Také jsme přidali funkci „přejít k akci“ (go to action), která umožní divákovi okamžitě se přesunout na hráče, který si vede natolik dobře, že se ukáže v záznamu akcí (za interakci s cílem, hráč se stane hrdinou nebo za dosažení třetí úrovně některé z vlastností). Mezi hráči můžete také přepínat přes tabulku výsledků. Nemůžeme se dočkat nových výtvorů naší komunity s využitím tohoto režimu.

Bojový kotoul

Na počest původní série Star Wars Battlefront jsme se rozhodli zpřístupnit bojový kotoul pro všechny postavy. Úkrokem vlevo nebo vpravo za dvojitého stisknutí tlačítka pro přikrčení (na konzolích), nebo stisknutí klávesy ALT (na PC) provede váš hráč kotoul daným směrem a rychle se tak dostane z nebezpečí či překvapí nepřítele.

Postup / zvýšení maximální úrovně
V této aktualizaci také dojde k navýšení maximální úrovně z 50 až na 60. Na 60. úrovni si mohou všichni hráči odemknout weequayskou hlavu. A nezapomeňte si odemknout i nová dioramata pro Greeda a Niena Nunba.

Nové trofeje a herní úspěchy
Postavte se výzvě a odemkněte 5 nových trofejí a herních úspěchů z rozšíření Outer Rim.

Aktualizace herního systému

Změny v herních režimech

Hero Hunt
Představujeme vylepšený režim Hero Hunt na základě připomínek od komunity. Místo pravidla, kdy se novým hrdinou stane hráč, který toho stávajícího zabije, se rozhodne podle množství způsobeného zranění. Po zabití hrdiny se na obrazovce objeví točící se „kolo pro výběr hrdiny“. Kolo je rozděleno na tři části na základě procent způsobeného zranění ze strany třech nejlepších hráčů. Hráči, který je určen novým hrdinou, se procenta vynulují, zatímco u ostatních se způsobená zranění kumulují až do okamžiku zvolení novým hrdinou. Po určení hrdinou dostanete šanci zvolit si, za jakého hrdinu byste chtěli hrát, a to včetně těch z pořízených DLC.

Heroes vs Villains
Po zvolení hrdinou dostanou všichni hráči šanci vybrat si před začátkem kola, za jakého hrdinu si přejí hrát, a to včetně těch z pořízených DLC (nejsou povoleny duplicitní hrdinové). V případě playlistu pro režim Heroes vs Villains v rozšíření Outer Rim je počet hráčů stanoven na 16 s celkem osmi aktivními hrdiny.

Úpravy herního systému:

Štíty
Squad Shield (Týmový štít) a Personal Shield (Osobní štít) jsou nyní schopné odrazit veškeré projektily, čímž se zvýší výhody jejich použití. Tím zajistíme lepší obranu před výbušninami včetně granátů, raket a naváděných střel. Cycler Rifle a nově představená Scatter Gun však štíty stále prorazí. A nemějte obavy, Ion Grenade dokáže zničit štít okamžitě po kontaktu.

Droidi a věže
Namísto okamžitého zničení po oživení hráče zůstanou droidi a věže aktivní ještě 20 sekund od smrti svého majitele.

Balancování týmů v režimech více hráčů
Týmy budou odteď přezkoumávány na konci jednotlivých kol z důvodu zajištění správného vyvážení.

Vylepšení a změny uživatelského rozhraní:

Obrazovka souhrnu hry
Po skončení hry si můžete nově prohlédnout souhrn hry z vlastního pohledu, na němž uvidíte své osobní úspěchy z daného kola. Momentálně je k vidění pouze počet zabití a úmrtí, ale v budoucnu představíme další ukazatele a statistiky.

Tabulka výsledků
Upravili jsme tabulku výsledků tak, aby vedle jména hráčů ukazovala jako první jejich skóre. Nově také zobrazujeme pingy pro všechny hráče a jejich stav – naživu / po smrti, v technice, hraje za hrdinu.

Převzato zo stránky starwars.ea.comHerní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz