Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Shadowrun - pojďte si hrát s námi a korporacemi

 

O co se jedná?

Jedná se o hru na styl Dračího doupěte, Dungeons and Dragons a různých odnoží. V současné době jsme ve fázi studování pravidel a přípravy první společné hry. K tomu samozřejmě spadá i příprava příběhu, který se bude hrát.

 

Proč to sem píšeme?

Rádi bychom touto cestou oslovili i naši hráčskou komunitu a vyzvali ji, aby se k nám ze své svobodné vůle přidala. Díky scházení se a hraní přes TeamSpeak je tento projekt přístupný doslova komukoliv.

Uvítali bychom ideálně znalé hráče, v utopistickém případě i znalého GameMastera, který by měl už i nějakou přípravu za sebou a pár odvykládaných příběhů v této hře. Hlásit se samozřejmě můžete i zájemci, kteří jsou do tohoto stylu hraní a her zcela noví a zkušenostmi nepolíbení (jako například já).

Co od Vás pro účast požadujeme? Chuť se bavit, zkoušet něco nového, společenský přístup, smysl pro humor... prostě všechno aby pro nás tyto seance byly zábavné a ne z povinnosti.

 

Proč Vás sháníme?

Pokud se nikdo nesežene, svět se nezblázní, budeme hrát sami. Velmi rádi bychom Vám ovšem nabídli tuto možnost jako doplněk k našemu portfoliu her, možnost poznat a zkusit něco nového, nebo prostě jen jako možnost si tuto svou oblíbenou hru zahrát, i když zrovna nemáte volné prostory a lidi k hraní.

 

Koho nesháníme?

Nesháníme lidi panovačné, solové hráče, bez smyslu pro humor a kazitele zábavy. Děláme to proto, abychom se pobavili, zkusili něco jiné a trávili příjemné večery.

 

Jak se přihlásit?

Jednoduše - nechte nám zprávičku se žádostí o zařazení do týmu hráčů/GM na našem fóru a stejně tak Vás tam budeme i zpětně kontaktovat. V zásadě nezavíráme dveře nikomu, kdo by se do tohoto projektu chtěl s námi pustit.

 

Něco málo o světě Shadowrun.

Spousta lidí už jistě Shadowrun univerzum už matně zná a někteří dokonce i velice dobře. Pro ty kdo neví o co se jedná:

Příběhy jsou zasazeny do blízké budoucnosti okolo roku 2075. Náš svět jak ho známe se změnil v roce 2011. Do světa znovu začala proudit a probouzet se magie. Postupem času svět ovládly korporace, které mají svět doslova v hrsti a vlastní ho. Postupem času došel vývoj až do bodu Matrixu (ne film, který jsme všichni hltali). Matrix ve světě Shadowrunu je pozměněná realita. Záměrně je použito slovo pozměněná a ne virtuální. Matrix je přístupný všem lidem v běžném životě 24 hodin 7 dní v týdnu 365 dní v roce.

Jedná se o prostředí, které je distribuováno uživatelům ve formě průhledných doplňků přímo do zorného pole uživatele. Takže navigace například funguje tak, že na ulici, kterou normálně vidíte před sebou budou dopromítány do Vašeho mozku šipky směřující Vás k Vašemu cíli. I toto prostředí, jako všechno ostatní kolem, samozřejmě ovládají korporace, které řídí směr vývoje lidstva.

V tomto světě vznikly tzv. Shadowrunneři. To budete Vy a my. Tito Shadowrunneři řeší své záležitosti a probíjejí se světem. Ať už jsou korporace jak chtějí veliké, nakonec i ony najímají shadowrunnery k vyřešení svých problémů a záležitostí.

 

Budeme se na Vás těšit při plánování našeho prvního dobrodružství v dystopii roku 2075 - ve světě Shadowrunu.Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz