Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Jarní novinky ve Star Wars Battlefront

Pro komunitu kolem hry Star Wars Battlefront:


Kalendářní rok 2016 byl pro nás doposud stejně náročný jako ten předchozí, jelikož jsme pracovali na novém bezplatném obsahu do Star Wars Battlefront a vydali jsme první rozšíření s názvem Outer Rim, které je součástí Season Passu. Těší nás, že jste našli zálibu v nových mapách zasazených na Hoth, Tatooine, Sullust a Endor, že si odemykáte nové zbraně prostřednictvím kontraktů s Hutty a že majitelé rozšíření Outer Rim využívají předností nových hrdinů – Greeda a Nien Nunba. A samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na vaši tvorbu, před kterou smekáme klobouk:

Při vylepšování hry se vždy řídíme přáními naší komunity, proto se už nemůžeme dočkat chystaných novinek. Během následujících několika měsíců se všichni hráči mohou těšit na bezplatný* obsah jako:

  • Nové akce ve hře – další víkendy s dvojnásobným skóre, komunitní mise a speciální akce na přihlášení do hry zaručí hráčům více zkušeností, kreditů a předmětů.
  • Nové kontrakty s Hutty – Odemkněte si působivé Star Cards jako Berserker, Bacta Bomb nebo Ion Neutralizer.
  • Další nový obsah – Také máme v rukávu pár překvapení, které vám určitě udělají radost, obzvlášť pak těm z vás, kteří se dožadovali více možností, jak si užít Star Wars Battlefront off-line. Podrobnosti již brzy.
  • Speciálně pro 4. května – U příležitosti oslav Dne Hvězdných válek jsme naplánovali několik skvělých aktivit, o nichž vám řekneme více později.

V červnu dostanou majitelé Season Passu naše druhé digitální rozšíření s názvem Star Wars™ Battlefront™: Bespin. Prostřednictvím čtveřice nových map pro všechny naše nejoblíbenější režimy se hráči podívají do Oblačného města a jeho okolí. Uvidíte AT-AT v Oblačném městě, vydáte se do oblak v režimu Fighter Squadron a dokonce strávíte nějaký čas v karbonové komoře. Samozřejmě přidáme i další blastery a Star Cards, nový herní režim a dvě nové kultovní postavy, na které se opravdu těšíme: Landa Calrissiana a chladnokrevného nájemného lovce Dengara.

Když už mluvíme o hrdinech, víme, že patří mezi to nejlepší, co se vám na hře líbí. Proto můžeme s potěšením oznámit a potvrdit, že v rámci Season Passu pro Star Wars Battlefront se dostane celkem na osm těchto výjimečných postav – Greeda a Niena Nunba už najdete v rozšíření Outer Rim plus dva hrdiny v každém z dosud nevydaných rozšíření. Více informací o hrdinech zveřejníme v létě.

Jménem našeho týmu ve studiu DICE doufám, že se s vámi brzy potkáme na bojišti! Nechť vás provází Síla!

Craig McLeod
Producent
Star Wars Battlefront

Převzato zo stránky starwars.ea.comHerní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz