Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


GoG.com bude mít vlastní NPC postavu v RPG hře

 

Na GoG.com právě probíhá speciální akce, ve které můžete hlasovat o NPC, které bude zastupovat tohoto distributora v RPG hře a zároveň i sleva 50% na titul Divinity: Original Sin. Proč právě na Divinity: Original Sin? Jelikož NPC zastupující GoG se objeví v novém díle této hry - Divinity: Original Sin 2. Pokud byste se chtěli hlasování o toto NPC zúčastnit, můžete tak učinit na této stránce.

Pro ty z Vás, kdo ještě neznají GoG.com, jedná se o stránku s digitální distribucí her. Co je na ní tak výjimečného? Jedná se o distribuci bez jakéhokoli DRM. Hra, kterou zde zakoupíte, je skutečně Vaše a Vy si můžete rozhodnout co s hrou budete dělat. Můžete ji zcela zdarma i půjčit kamarádovi a to ne stylem Steamu (hraje pouze jeden), ale pokud nebudete hrát Multiplayer zároveň, může jednu hrát třeba sto lidí. Za to GoGu tleskáme a nákupy (levnější a příjemnější) na této stránce můžeme jen vřele doporučit.

 

A co že to bude za postavy? Pojďme si je přiblížit.

Doryld "The Doryld" Surpass - Na krabici od mýdla uprostřed náměstí prohlašuje svou božskost šílený prorok. Je to nový Bůh! Jeho obecenstvo čítající tři lidi, z toho dva ožraly (ten třetí budete asi Vy), se dožadují prokázání jeho moci. On odmítá, ale oni si trvají na svém.

Fadeland Johns - Tato protřelá zamaskovaná dobrodružka se stále přiživuje na svých historkách ze starého světa. Jak dnešní mladí absolutně nic neznají. Vyrazí do světa a ukáže jim, jak vypadá pořádné dobrodružství. Tedy hned jak dopije.

Eithne -Setkáte se s Eithne - zamaskovanou a zahalenou - obtěžkanou obrovským batohem plným vědění. Má knihy, se kterými obchoduje a které prodává - většinou vzácné a okultní vědění, které je lepší nechat nepoznané...

Zaujali Vás tito hrdinové? Na stránce pro hlasování si můžete přečíst jejich rozšířené příběhy, co umí, co prohlašují a co obnášejí. Musíme říct, že podle nás jde o velmi povedené a zajímavé postavy.

Co je pro nás ovšem podstatnější signál je to, že GoG.com má tak kvalitní služby, že indie studio jim v rámci spolupráce implementuje jejich vlastní charakter. My hráči pak GoG můžeme poděkovat za jejich kvalitní služby (snad jediný distributor her, který ví, že Euro není Dolar) a popřát jim hodně úspěchů a nezávislosti do budoucna.Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz