Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Killing Floor 2 - Double XP nášup s dropem a mapou navrch

 

Už i na Killing Floor 2 došlo a vývojářské studio ohlásilo Double XP víkend. Tento event se koná od 28. dubna 19:00 a potrvá až do pondělí 2. května do 19:00. Na co všechno se můžete těšit? Nejde jen o XP!

Samozřejmě hlavní artikl je zvýšení zkušeností v poměru krát 2 a to pro všechny aktuálně dostupné classy Vašich bojovníků. Kromě toho ovšem bude v této době navýšen i drop rate itemů (nebo-li jupíjajé, budeme konečně dostávat věci!). Toto padání itemů funguje s garancí 1x za 24 hodin. V zásadě byste tedy měli dostat alespoň tři itemy, pokud budete pilně hrát o víkendu.

Poslední bonus je zpřístupněná zbrusu nová mapa přímo od levelových vývojářů přímo od Tripwiru. Jedná se o novou mapu "The Museum" nebo-li muzeum. Tuto mapu máte přístupnou přímo přes Steam Workshop pro hru Killing Floor 2 ZDE. Jedná se o velmi temnou noc v muzeu, které svým způsobem připomíná arénu.

Za nás Vám tedy přejeme hodně nachytaných věcí a XP, pokud se chystáte vyrazit do Killing Floor 2 a především hodně "nabitých" vědomostí do nové mapy, pokud jí budete zkoušet.Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz