Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Nový partner našeho portálu - obchod Ronegor

 

Jsme více než nadšení, že Vám můžeme přinést výbornou zprávu. Vzhledem k tomu, že jsme na našem portále, věnovaném počítačovým hrám, nedávno zavedli samostatnou část pro hráče deskových her, jsme skutečně rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s obchodem, věnujícím se právě těmto hrám. Obchod nese název Ronegor.

V tomto obchodě naleznete velice zajímavé deskové hry, které by rozhodně neměli minout ani počítačové nadšence. Několik titulů je dokonce i na náměty a se jmény slavných počítačových her. Například Zaklínač, XCOM a Civilizace jsou jména, která každý správný hráč určitě zná. A právě tyto hry naleznete na webových stránkách obchodu Ronegor. Aktuálně máte možnost is zde zakoupit i zbrusu novou deskovou hru PORTAL - Nespolečenská hra o sbírání dortů (vážně zde platí The cake is a lie?). Navíc všechny hry zde seženete za více než příjemnou cenu a doručí Vám je až domů.

 

Co znamená tato spolupráce pro Vás?

Samozřejmostí bude podávání zajímavých informací ze světa deskových her v obchodě Ronegor. Upozorníme na možné slevy, vypíchneme co se chystá, co můžete sehnat, co můžete obdivovat a pro co se tam rozhodně nesmíte zapomenout stavit. :)

Pokud nemáte přehled na poli deskových her, pak se určitě můžete těšit na to, co Vám tato spolupráce přinese. Jedním z jejích bodů jsou totiž recenze her a naše dojmy při jejich hraní. Proto pokud budete chtít recenzi nějaké hry a podobně, určitě uvítáme náměty, co byste rádi viděli a pokusíme se s obchodem Ronegor dohodnout možnost recenze na požadované tituly přednostně.

Pokud si chcete zahrát deskovou hru, ale zatím ještě nevíte, zda se Vám oplatí, jestli Vás bude bavit, či jestli je to to pravé pro Vás, samozřejmě Vás budeme i nadále zvát na herní sezení nad deskovými hrami našeho klubu BoardBreakers.

Další potencionální přínos spolupráce je, že deskové hry by se, díky této nové "alinaci," s největší pravděpobností objeví jako ceny v našich soutěžích, ligách a případných akcích. A přiznejme si to... placka s DVD je hezká věc, ale krabice plná kvalitních karet, krásných figurek a vydařené hrací desky, to už je něco, s čím se hráč rozhodně rád pochlubí. Proto pokud Vás zajímají deskové hry a máte již něco v merku, nepřehlédněte ani naši rubriku a rozhodně ani krám Ronegor (mají opravdu pěkné ceny a opravdu pěkný sortiment).

 

 Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz