Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Servery TauriGaming

Herní portál Tauri Gaming má jako jediný portál pro vás servery Battlefield 3 a Battlefiled 4.

  Připravujeme pro vás další server, jedná se o Minecraft, který bude pro začátek disponovat 30 herními sloty, právě se nachází ve fázi nastavení.

  Servery DayZ Epoch, Space engineers, CSGO jsou plně funkční.

  Další novinka pro vás je, že do týdne budeme mít pro Vás nové 4 CSGO servery, bude se jednat o 2x32 slot a 2x14 slot s různým nastavením, stávající CSGO disponuje 24 sloty, veškeré info o nastavení a připojení najdete nafóru.

  Rozšíření dalších serverů plánujeme do měsíce, bude se jednat o servery Tekkit, Team fortess 2, Call of Duty 4 MW, Medal of Honor W.

  Chystáme pro Vás turnaje o ceny, soutěže a spousty dalšího, máte se na co těšit :)

  Herní portál TauriGaming chce dát příležitost každému, kdo by se chtěl stát součásti naši komunity a chtěl by si zkusit administraci serveru. Každý žadatel má na vyzkoušení 1 měsíc a už bude jen na něm záležet, jestli se bude chtít dostat dál. Žádost můžete podávat na fóru TauriGaming. Jediná podmínka je věk 13+ a 16+ pro servery BF3 a BF4.

  Máme pro vás připravené příjemné prostředí v diskuzním fóru, kde každá herní sekce má svůj příslušný topic. Je možné využívat náš Team speaker 3 pro komunikaci ve hře, nebo prostě jen pokecat.

 U TauriGaming je každý vítán :)

 Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2021
All Rights Reserved TauriGaming.cz