Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Battlefield 1 a obsah zdarma

Dnes 19.04.2018 všem vlastníkům Battlefieldu 1 se zpřístupníla mapa Rupture z DLC They Shall not pass,v květnu budou zpřístupněny zbylé mapy z tohodle DLC.

lllll

V červnu dorazí nový herní režim Shock Operations.

Herní mód Shock Operations určený pro 40 hráčů proti sobě postaví útočníky a obránce v bitvě o sektory – podobně jako v oblíbených Operacích, které se prvně objevily právě v Battlefieldu 1. Zde se ale veškerá akce soustředí na jediné mapě – ideální režim ve chvíli, kdy nemáte čas na plnou sérii zápasů v Operacích.

Shock Operations budou v rámci letní aktualizace spuštěny na pěti mapách: Giant’s Shadow, Prise de Tahure, Lupkow Pass, Zeebrugge a River Somme. Většina z těchto map je běžně dostupná jen majitelům předplatného Battlefield 1 Premium nebo jednotlivých herních rozšíření. V režimu Shock Operations ale budou přístupné i hráčům se základní hrou.

Další pokračování měsíčních aktualizací

Frekvence měsíčních aktualizací pro Battlefield 1 bude pokračovat až do června 2018, kdy můžete očekávat čerstvý obsah spolu s různými úpravami a drobnými změnami. Představu o podobě těchto změn si můžete udělat na příslušné stránce aktualizací (Updates: můžete se jednat o úpravy systému vytváření her a vyhledávání soupeřů, vyvážení zbraní nebo třeba klaksonů, co ne a ne přestat řvát.

zdroj:www.battlefield.comHerní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz