Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Rush je zpět

Rush je nejznámější herní režim série Battlefield.Při vydání 5tého dílu nebyl ve hře a DICE ho vypustili jako bezplatný přídavek na omezenou dobu od 7.3 do 20.3. V menší dávce sme si mohli Rush vyzkoušet v Operaci "Battle of Hannut" na mapě Arras (3 den).První vzhled RUSHe byl v Battlefield: Bad Company a rychle se stal oblíbeným mezi fanoušky.Podobným případem se stal Squad Conquest který byl oficiálně po omezenou dobu cca 2 týdný a DICE ho nechali ve hře delší dobu než slibovali,hráčům se Squad Conquest zalíbíl tak snad se s Rushem stane něco podobného a uvidíme ho ve hře delší dobu.

Battlefield 5 Rush se vrací zítra 2

 

RUSH

Rush je verze pro 32 hráčů; dva týmy po 16 hráčích.Jak to známe tak jeden tým útočí a druhý brání.Útočníci se pokusí položit bomby na objekty A nebo B,pokud zničí objekty tak postupujou do další oblasti na mapě.Mezitím se obránci snaží zastavit jejich útoky a zneškodňovat bomby. Útočící tým má omezený počet Ticketů pro Spawnování, takže když se Tickety vyčerpají v určité oblasti tak obránci vyhrávají.Útočnicí aby vyhráli musí zničit všechny dělostřelecké kanóny nebo stanice M-com.rozdělení map jsou odlišné a můžete je prozatím hrát jen na třech mapách - Narvik,Twisted Steel a Devastation.

Twisted Steel 

 


Sektor 1 - Útočníci začínájí na známé vlajce G z Conquestu a musí zničit dva cíle na silnici u obřího železného mostu.Obránci se rodí na druhé straně cesty a mají výškovou převahu z obranných pozic.pokud utočníci zničí cílové objekty,přesouvají se boje do sektoru 2.


Sektor 2 - Malá vesnička poblíž mostu kde na dvorku je bod A (dělostřelecké dělo) a mezi cihlovým plotem je umístěn bod B.Obránci se zrozují v prostoru řeky.


Sektor 3 - Je zaplavená farma kde bod A je komunikační stanice uvnitř kůlny.Bod B je dělostřelecké dělo mezi dvěma budovami.Útočníci se musí prostřílet k cílovým bodům přes dva malé mosty a říční příkop.Pokud se jim to povede tak se postupuje na poslední čtvrtý sektor.


Sektor 4 - Útočniky a obránce odděluje velká řeka,komunikační stanice a dělostřelecký kanón je střežen převážně z budov kolem nich.

Devastation 

Sektor 1 - Hráči conquestu poznají první sektro jako vlajku B,bludiště rozbitých zdí a sutin.Rozbombardovaná knihovna odděluje útočníky od dvou komunikačních stanic.


Sektor 2 - Velká katedrála uprostřed města má uvnitř dva cílové objekty,bod A má více přístupných cest kolem hořicích ohništích,oproti bodu B který je položen v prvním podlaží na bálkoně.


Sektor 3 - Komunikační stanice se ukrýva v prostorách kina,bod A je položen na jevišti v centru vřavy a bod B je ukryt mimo kino.

 

Narvik 

 


Sektor 1 - Narvik začíná na vlajce E známé z Conquestu,útočníci mají za úkol zlikvidovat dva cíle mezi převraceným vlakem u městečka,obránci mají výškovou převahu a celkově vidí do všech směru.


Sektor 2 - celkově se boje přesouvají do městečka a komunikační stanice jsou ukryte v zákoutích trosek.


Sektor 3 - Útočníci musí více taktizovat a proplítat se městečkem,cílové objekty jsou více vzdálené a schované mezi velkými domy což obránci využiji ke kempovaní a číhání na nepřítele.


Sektor 4 - Dělostřelecké děla jsou ukryty mimo městečko ve sněhu kde obránci mohou postavit obranné valy aby útočníkům stížily k celkovému vítezství.

 

 

Zdroj:Ea.com,vgr.com Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2021
All Rights Reserved TauriGaming.cz