Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Humble Monthly

Listopadový Humble Monthly se nevzdává a nenabízí jednu, ani dvě hry ale rovnou tři v jednom v jednom balíčku.Za 12 dollarů získate Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, Call of Duty: WWII a Spyro Reignited Trilogy.

V Americe a Velké Británii hráči ještě ke Call of Duty: WWII obdrží The Call of Duty™ Endowment (C.O.D.E.) Fear Not Pack a The Call of Duty™ Endowment (C.O.D.E.) Bravery Pack.


Docela lukrativní bundle když normalně na storech by tyhle 3 hry vyšly cca na 100 dollarů a to ještě nějake hry dorazí během měsíce takže cena se může o polovinu vyšplhat nahoru.když si to přepočítate je to luxusní balík.


humble_monthly_november_eg

Minulý měsíc nabídlo Humble Monthly BATTLETECH a BT-Flashpoint a BT– Shadow Hawk Pack DLC, Sonic Mania, Spiral Scouts, PLANET ALPHA, Override: Mech City Brawl, Puss! a Avernum 3: Ruined World Roman Sands.

Vrátíme-li se k listopadovému balíčku, zbývající hry budou odhaleny do 4 týdnů. Můžete očekávat celkem podobné číslo.Zdánlivě dopředu můžeme konstatovat že indie hry budou převládat,necháme se překvapit co si pro nás Humble team přichystá

Pamatujte, že i když je Humble Monthly předplatné, můžete ho kdykoli zrušit. To znamená, že se můžete zaregistrovat do listopadového balíčku a získat tři hryPoté zrušíte předplatné a další měsíc vám nebude zaúčtovány. Hry z předplatného vám zůstanou navždy.

Když jste odběratelem Humble Monthly, získat až 20% slevu na nákupy v Humble Bundle Store.

Zdroj:humblebundle.comHerní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2019
All Rights Reserved TauriGaming.cz