Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Liga v Battlefield 4Základní Informace?
Liga má plánovaný start 1.1.2015! Ovšem na vánocční práznidny pro vás zkusíme připravit předligový turnaj! :)
Liga má kapacitu 16 týmů. Dvě divize po 8 týmech.
Liga je rozdělena do dvou fází - Regulérní Hrací Sezóna, Play-off.
Každý tým by měl hrát 16 zápasů (Polovinu jako domácí, polovinu jako hosté)
Každý tým bude hrát 14 skupinových zápasů (s každým týmem 2x) a 2 mezi-divizní zápasy.
Bude se hrát Obliteration Competitive! Neznáte mód? Vyzkoušejte si ho na našem BF4 serveru s číslem #76, který je určený jen a jen pro tuto ligu! :)

Play-off!
Po odehrání regulérní sezóny postoupí z každé divize 4 týmy do vyřazovací části (play-off). Délku sezóny vám nemůžeme zatím s jistotou říci ale Play-off je naplánováná přesně na 4 týdny.
- První týden play-off Čtvrtfinále Divize A [Best of 3]
- Druhý týden play-off Čtvrtfinále Divize B [Best of 3]
- Třetí týden Semifinále [Best of 5]
- Čtvrtý týden Finále [Best of 7]

Ceny?
Jistě že budou! :) Ale musíte samozřejmě pochopit, že toto je zbrusu nová liga a sponzoři se nepoženou do něčeho naslepo!
Ceny si vlastně vy už musíte zařídit sami.. Jak? Musíte se přihlásit! Když předhodíme potencionálním sponzorům ligu napěchovanou týmy a námi spolehlivě spravenou organizací tak věřte nebo ne ceny od sponzorů budou - a velké ceny!

Registrace
Registrovat svůj tým může každý a hlavně pozor! Nemusí mít založenou četu! Jediné podmínky jsou: Minimálně 7 hráčů (5+2 náhradníci), své logo a unikátní TAG pro váš team.
Registraci a všechny potřebné informace či dokonce papíry ve WORDu od ligy naleznete na našem fóru! :) forum.taurigaming.cz - Herní Sekce - Battlefield 4 League.

Neváhejte se připojit k lize! Může to pro náš pro všechny být úžasná zkušenost! Ale na jednu věc nezapomínejte, bez vás všech, liga nebude možná - takže neváhejte! :)
Je to čistě amatérská liga takže by zde měli být převážně amaterské týmy a my se samozřejmě i budeme snažit aby se účastnili pouze amatérské týmy. Když bude ovšem větší zájem od profi týmů budeme nuceni udělat profi ligu.

- Povolená účast zahraničních týmů! Do konce toho týdne bude celá liga udělaná i v anglické verzi! :)
Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2019
All Rights Reserved TauriGaming.cz