Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Wolfenstein The Old Blood

Wolf_Old_Blood

Je to již nějaký čas, co jsme dostali možnost díky švédskému studiu MachineGames si znovu prožít radost ze zabíjení nacistického zla ve hře Wolfenstein: The New Order. Vývojáři (ne)nechali (proč nechali? viz konec článku) své fanoušky na holičkách a přináší novou hru, kterou je Wolfenstein The Old Blood. Jedná se o díl předcházející událostem v New Orderu.

Tato herní novinka nás zavede do roku 1946, kdy se schyluje k velkému vítězství třetí říše v globálním měřítku. Hra bude rozdělena do dvou částí. První část hráče zavede do starého známého Castle Wolfenstein. Tato část nese název Rudi Jäger and the Den of Wolves (Rudi Jäger a vlčí doupě). Hlavním tématem bude najít šíleného ředitele věznice. Proč, že to Blazkowicz dělá? Hledá koordináty komplexu generála Deathsheada.

Druhá část je pod titulem: The Dark Secrets of Helga Von Schabbs (Temná tajemství Helgy Von Schabbsové). V této části je Blazkowicz přidělen na misi, kde má zastavit věru odhodlanou nacistickou archeoložku, která se snaží vykopat záhadné artefakty. Tyto artefakty samozřejmě nekope kvůli poznání, ale především proto, že otevírají přístup k temným silám.

V novém díle Wolfensteina dostaneme k dispozici nové zbraně, nicméně po odvážném sci-fi vzhledu vojáků nacistické armády z Nového řádu (který se mi opravdu líbil) se vývojáři vrátili k relativně klasičtější verzi neměckých uniforem (nesvítí tolik modře, nicméně obrněnost zůstává). Vydáním tohoto dílu Wolfensteina se nám otevírá nový prostor pro výbornou zábavu a zároveň nám vyvstává velmi zajímává otázka: Po událostech v New Order...je agent B. J. Blazkowicz skutečně mrtvý?!, která prozatím zůstává asi bez odpovědi.

Termín vydání: 5. května 2015

Trailer:Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2021
All Rights Reserved TauriGaming.cz