Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Básničkou k vraždě! - Vyhrávejte

 

Vzhledem k tomu, že chceme být dobrý portálem našim hráčům, kolegům gamerům, kolegům adminům a všobecně, připravili jsme si pro Vás k našemu výročí na bonus jednu mini-soutěž.

 

O co jde?

Jak bylo zmíněno výše, máme svoje výroči. A pokud náš portál máte rádi, znáte ho, poznáváte ho nebo jste sem zabrousili úplnou náhodou, zajímalo by nás, co byste nám popřáli do druhého roku naší existence. A aby to mělo grády, bylo by opravdu hezké udělat to básničkou. Takže pokud máte básnického ducha, nebo aspoň ducha vtipného, popřejte nám něco milého veršem a my nejlepší báseň odměníme.

 

Co je ve "hře"?

Byly bychom špatný herní portál, kdybysme Vám nabízeli lízátka a podobně. Samozřejmě to bude digitální klíč hry ScreenCheat uplatnitelný na steamu.

 

Kam to máte poslat?

Mě... na e-mail... mragony@taurigaming.cz. Básničky zhodnotíme mezi vybranými adminy a ta nejlepší od nás dostane slibovanou odměnu. ;-)

Nezapomeňte připsat předmět e-mailu, ať máme jistotu, že k nám vaše díla dorazí ;-)

 

Do kdy?

Vyhodnocení proběhne tuto neděli - 2. 8. 2015. Tak se snažte a pište. Do neděle času dost, ať máme z vás radost. Napsat zkuste báseň krásnou, výhru u nás mate pak jasnou. :DHerní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz