Kategorie článků
SERVERY


Battlefield 3

 

 

Něco málo úvodem o singleplayer

Při hraní Battlefield 3 se ocitnete v roli člena elitní jednotky americké námořní pěchoty, se kterou zažijete adrenalinové akce v Paříži, Teheránu či New Yorku. Díky nejmodernějšímu hernímu enginu Frostbite 2 nabídne Battlefield 3 jedinečné grafické zpracování a vysokou robustnost s propracovanými efekty destrukce, dynamickým zvukem a jedinečnými animacemi postav. Pocítíte svištící kulky a hroutící se zdi, i exploze, které vás přinutí padnout k zemi. Se všemi uvedenými prvky nabídne bojiště dříve nepoznanou interakci a maximálně živé ztvárnění každého okamžiku.

Použitá technologie Frostbite 2 posouvá zpracování animací, nasvícení, destrukcí, měřítka zpracování a zvuku k novým limitům. Díky tomu budete vtaženi do okolního světa smyslově i fyzicky jako nikdy předtím. Užijete si nárazy dopadajících projektilů a výsledky explozí. Zbraně budete využívat v mnoha typech terénu. Úžasný herní systém zaútočí na vaše herní smysly a zprostředkuje vám autentické zážitky vojáka na bojišti, dosud v žánru FPS nepoznané.

Součástí Battlefield 3 je také široké spektrum bojové techniky. Celému balíku dominují nadzvukové vojenské stíhačky a výčet doplňuje rozmanitá pozemní námořní i vzdušná technika. Nechybí ani podpora multiplayeru pro až 64 hráčů. Bojovat budete ve známých, ale nepříliš očekávaných lokacích USA, Dálného východu a Evropy. Nebudou chybět prostředí městských aglomerací, stísněných uliček, center velkoměst i otevřená prostranství, vhodná pro nasazení techniky. Užijete si válku v její nepoznané futuristické podobě.

 

Máme pro vás hned 2 Battlefiled 3 multiplayer servery s různými módy, vše v přímé sekci serveru 


Minimální požadavky:

Operační systém: Windows XPProcesor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
Grafická karta: GeForce 7800 GT / ATI X1900 (256MB)
Operační paměť: 2GB
Volné místo na disku: 15GB pro digitální verzi, 10GB pro diskovou

 

Doporučené požadavky:

Operační systém: Windows Vista/7 64bit
Procesor: čtyř-jádro
Grafická karta: GeForce GTX 260 (512MB)
Operační paměť: 2GB
Volné místo na disku: 15GB pro digitální verzi, 10GB pro diskovouHerní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz