Kategorie článků
SERVERY


Killing Floor 2

 

Jedná se o survival coop hru zasazenou do prostředí laboratoří, měst a jiných depresivních prostředí po biologické katastrofě. Hra je postavena na systému přežívání vln nepřátel (možnost nastavit 4, 7 nebo 10 vln) plus jedné bonusové vlny určené pro finálního bosse. Můžete hrát za různé specializace a to od zdravotníka až po demoličního experta.

V momentálním stavu rozpracovanosti hra nabízí 3 mapy a 4 povolání - komando, zdravotník, podpora a berserker. Pro každé povolání máte připraveno 25 levelů na pokoření včetně bonusů na zbraně a schopnosti pro dané povolání (automaticky se zlepšují s vyššími úrovněmi). Co je rozhodně novinkou: ve hře bude přístupných deset povolání namísto původních 7 a budete mít k dispozici konfigurovatelné talenty. Po každých pěti úrovních daného povolání, které pokoříte, se Vám zpřístupní volba ze dvou talentů. Tímto způsobem budete moci svou postavu proti prvnímu dílu i přizpůsobit a "ohnout" aby byla poněkud unikátnější.

 

Killing TauriGaming

Momentálně pro vás máme připraveny tři servery. Jsou nastaveny v podstatě stejně, jen se liší v obtížnosti. Pro začátek začínáme jednodušeji: server #130 - normal, #131 - hard, #132 - suicidal. Až přestanou obtížnosti býti obtížné, máme v plánu dostat se na servery Hell on Earth, Hell on Earth a Hell on Earth.

 

 

Pro nalezení serverů stačí do filtrů ve hře napsat TauriGaming (refresh a načtení serverů vám může zabrat poněkud delší dobu - mě to přestalo bavit u 890 serverů online). Pokud si chcete server uložit do oblíbených, stačí označit server, pod seznamem kliknout na Server details a v detailech o serveru pak v pravém dolním rohu označit hvězdičkou, že chcete server přidat mezi oblíbené.

Do budoucna bychom rádi podpořili i soukromé párty v této hře (vzhledem k omezení na šest hráčů na server). Pokud byste měli zájem si někdy takovoutu vražednou seanci uspořádat a dát společnosti Horzine co si zaslouží, zanechte nám svou žádost na našem fóru ZDE.

 

Máme pro Vás hned 3 servery

 Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz