Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Nové TF2 a CS:GO servery

Pokud jste si mysleli, že jsme skončili s přidáváním serverů na našem portále, tak jste se mýlili. Po vzoru Horsta Fuchse musíme poznamenat: "Cože?! To si můžu zahrát CS:GO a ještě navíc dostanu nový TF2 server?" a po vzoru jeho kolegy Pepiho si také odpovíme: "Ano, Horste!" A co je k nalezení na těchto nových serverech?

Nový MineCraft server

Pro všechny milovníky kostek a stavitelství (ne nutně jen tyto dvě kategorie) máme skvělou zprávu. S naším zbrusu novým MC serverem probíháme cílovou rovinkou a blížíme se pomalu ale jistě do finiše. Co to pro Vás znamená? Brzké otevření tohoto serveru. Více informací naleznete v našem článku.

Máme pro Vás 7 server Battlefield 4

Zdravím vážení, s hrdostí Vám oznamujeme, že jsme pro Vás rozjeli již 7!! server Battlefield 4 s označením 78, tentokrát se jedná o 64 slotů s módem CQ jen na mapách DLC, pokuď by DLC neměl mít úspěch, dá se jen jedna mapa a to ta nejpopulárnější Paracel Storm.
Přijďte si s námi zahrát a dobře se pobavit.

Skvělé nastavení a super admin tým samozřejmostí

A jak se na server dostanete? Více v článku

Nový server Battlefield 4 - Conquest 64 slot

Komunita našich verných hráčov rastie a s tým prichádzajú i nové servery. Najnovším prírastkom do našeho server listu je nový BF4 server. 64 slotov pre hráčov - 2 sloty pre Commander - 4 sloty pre Spectator, 1200 tiketov a najväčšie mapy aké ponúka Battlefield 4. 

Spustili jsme servery Battlefield Hardline

Tak a je to tu! Battlefield Hardline sa nezadržateľne blíži a my sme pre Vás pripravili hneď dva servery! Chceš byť policajt? Alebo zlodej? Vyber si a prídi nám ukázať čo sa v tebe skrýva.
Battlefield séria prešla z vojnovej tématiky na policajnú kde sa stretnete proti lupičom. Chcete vykradnúť banku? Nech sa páči. Chcete kradnúť autá? Áno aj toto séria ponúka a veľa veľa ďalšieho. Čo tak ochrana VIP hráča? Presne tak aj tento mód Vám hra ponúka.
Beta BF Hardline ukázala nádhernú grafiku, skvelú hratelnosť a tisícky hodín zabavy :) Podrobnosti v článku...

GTA:SA MultiPlayer spuštěn

Čekali jste dlouho na server pro GTA San Andreas? Již čekat nemusíte! Připravili jsme pro Vás server o 100 slotech, který byl dnes oficiálně spuštěn. Čeká na Vás náš vlastní mód, který má přes 30 druhů, různé minihry, hazardy, eventy, mafie a mnoho dalšího! Mód se stále vyvíjí!

Server se přizpůsobuje také hráčům, pokud byste měli jakékoli nápady, napište nám na fórum a my se ho pokusíme zrealizovat. Více v článku.

« | 1 2 3 4 5 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz