Kategorie článků
SPONZORINGPARTNEŘI


Battlefield 1 Incursions

Dnes si představíme první kompetitivní battlefield v celé historii série.Battlefield Incursions je nadesignovan na těsnější a týmové boje 5 proti 5,co vše obsahuje si popíšeme v článku.

Apocalypsa míří do Battlefieldu 1

Vývojáři z EA/Dice ještě nevydali druhou část ze čtvrtého DLC Turning Tides a už nám pomalu přibližují další DLC pod jménem Apocalypse.Co nám přinese apokalypsa do battlefieldu 1 si představíme níže v článku.

Easter egg: Secret Dog Tag II

Po update-e Battlefield 1 a pridanej novej nočnej mapy s názvom Prise de Tahure, sa DICE rozhodol schovať aj pár Easter egg-ov po mapách. Ale BFEE skupinka to nenechala tak, a hľadala a hľadala a našla nový Secret Dog Tag. Jak ho získať ? To vám napíšem v tomto článku ...

Špekulácie o nových zbraniach a technike v Battlefield 1

Špekulujete a špekulujete že aké nové zbrane a technika môže byť v Battlefield 1!
Ja som sa tomu tiež tomu čudoval, no prečítajte si tento článok, pretože tu zistíte aké nové zbrane a technické prostriedky nás môžu čoskoro čakať v Battlefield 1 a v novom datadisku s názvom..?BattleField 1 Open Beta

Tak co bojovníci? Už jste si aktivovali, stejně tak jako my, svůj Battlefield 1 open na svůj účet a stahujete seč vám linka stačí?:)

Double XP víkend i v Battlefieldu Hardline

Nechce se Vám cestovat do vzdálené galaxie kvůli dvojnásobným zkušenostem (Double XP)? Nezoufejte, dvojité zkušenosti jsou celý víkend aktivní i v Battlefieldu Hardline. 

« | 1 2 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz