Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


[PS4] Detroit: Become Human

Hovorím vám niečo hra Heavy Rain alebo Beyond: Two Souls ? Ak áno, tak ste na správnej ceste. Pretože vývojári Quantic Dream pokračujú v úplnej novej hre s názvom Detroit: Become Human. Čo je to za hra ? Kedy si ju budeme môcť zahrať. O tom všetko vám napíšem v novom článku. A na konci článku mám pre vás jednu infošku alebo pre niektorých prekvapenie...

 

Space Hulk:Deathwing Enhanced

V Květnu vyjde nová suprová hra Space Hulk:Deathwing Enhanced Edition.Zahrát si jí můžete nejen na PC ale i na konzolích PS4.Více v tomto článku.....

EVE Online - korunovace císařovny Catiz Tash-Murkon

V úterý 27. září proběhla ve světě EVE Online veliká událost. Jednalo se o korunovaci nové císařovny Catiz Tash-Murkon. Pokud jste tento event minuli, krátké shrnutí naleznete v našem článku. Stejně tak zde naleznete i přepis celého projevu, kterým Catiz oslovila její věrné stoupence i nezávislé piloty.

Fantasy Flight Games - konec licence od Games Workshop

Od roku 2008 byla společnost Fantasy Flight Games držitelem licence od společnost Games Workshop, díky čemuž vznikly opravdu krásné deskové hry, především ze světa Warhammer a Warhammer 40k. Tato spolupráce bohužel k 28. únoru končí a nadále tyto hry nebudou distribuovány. Více informací v našem článku.

Ubisoft 30th

Tento rok na Ubisoft-e sa konajú veľké oslavy a to aj pre hráčov.
Ubisoft rozdáva k svojim tridsiatim narodeninám, sedem digitálnych počítačových hier...

Pokemon Go a Augment reality

Dobrý den,

v prvé řadě bych chtěl vysvětlit jaký rozdíl je mezi Virtuální realitou a Augmentovanou jednoduše řečeno virtuální je celý svět ve virtuálním světě jedniček a nul než to Augmentovaná nám přináší něco z virtuálního světa do našeho reálného. To jest rozšiřuje nám naši realitu a teď když jsme si upřesnili o čem tento krátký článek bude, tak se můžeme do tohoto světa ponořit.

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz