Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Space Hulk:Deathwing Enhanced

V Květnu vyjde nová suprová hra Space Hulk:Deathwing Enhanced Edition.Zahrát si jí můžete nejen na PC ale i na konzolích PS4.Více v tomto článku.....

EVE Online - korunovace císařovny Catiz Tash-Murkon

V úterý 27. září proběhla ve světě EVE Online veliká událost. Jednalo se o korunovaci nové císařovny Catiz Tash-Murkon. Pokud jste tento event minuli, krátké shrnutí naleznete v našem článku. Stejně tak zde naleznete i přepis celého projevu, kterým Catiz oslovila její věrné stoupence i nezávislé piloty.

Fantasy Flight Games - konec licence od Games Workshop

Od roku 2008 byla společnost Fantasy Flight Games držitelem licence od společnost Games Workshop, díky čemuž vznikly opravdu krásné deskové hry, především ze světa Warhammer a Warhammer 40k. Tato spolupráce bohužel k 28. únoru končí a nadále tyto hry nebudou distribuovány. Více informací v našem článku.

Ubisoft 30th

Tento rok na Ubisoft-e sa konajú veľké oslavy a to aj pre hráčov.
Ubisoft rozdáva k svojim tridsiatim narodeninám, sedem digitálnych počítačových hier...

Pokemon Go a Augment reality

Dobrý den,

v prvé řadě bych chtěl vysvětlit jaký rozdíl je mezi Virtuální realitou a Augmentovanou jednoduše řečeno virtuální je celý svět ve virtuálním světě jedniček a nul než to Augmentovaná nám přináší něco z virtuálního světa do našeho reálného. To jest rozšiřuje nám naši realitu a teď když jsme si upřesnili o čem tento krátký článek bude, tak se můžeme do tohoto světa ponořit.

Homeworld: Remastered dostane velký update

Homeworld: Remastered byla parádní hra hned v první den vydání. Aby také ne, když se jednalo hlavně o grafické vylepšení se změnou enginu, který do gameplaye tolik nezasahoval. Přesto však Gearbox posledních 6 měsíců pracuje na novém patchi, který by měl opravit některé z největších problémů, které komunita měla. 6 měsíců...

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz