Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Blizzard skrz právníky ukončil provoz free serveru Nostalrius

Lidé pohybující se ve světě World of Warcraft si už dávno zvykli na rozdělení na free servery, na kterých běží staré verze tohoto legendárního MMORPG, a oficiální - tzv. retailové - servery. Blizzard ovšem nyní šlápnul na nohu jednomu z největších vanilla serverů. Proč...?

EvE online - video o jiném způsobu války

Existuje rčení, že o EvE online se lépe čte než se hraje. V mnoha případech tomu tak není, v mnoha naopak je. Toto je ten první případ, proto se pojďte podívat na jedno velice zajímavé video z tohoto obrovského sandboxu.

Star Wars Battlefront: Detaily nového DLC Outer Rim

Bojujte s nepřáteli mezi továrnami na Sullustu a v paláci Jabby Hutta na Tatooine v rámci digitálního rozšíření Star Wars Battlefront: Outer Rim.

Zvuky ve Star Wars Battlefront – 3. část

Těžko byste si poradili s pilotováním X-wingu, kdybyste neměli s sebou astromecha coby kopilota. To by prostě nebyly Star Wars. Přečtěte si, jak ředitel audio týmu Ben Minto spolu s ostatními vytvořili zvuky pro tyto velmi užitečné droidy.

Jak si odemknout Syndicate zbraň v Battlefieldu Hardline

S posledním DLC Betrayal se do hry dostala spousta nových zbraní, mezi nimiž jsou i speciální jako např. Syndicate či Mammoth zbraň. Ty byly dosud zamčené, ale netrvalo dlouho a šikovná Battlefield komunita přišla na to, jak je odemknout. Pojďme se tedy podívat jak na to. Usmívající se

Hlášení k březnovým akcím v Battlefieldu 4

Určitě už se vám stalo, že když jste sprovodili v Battlefieldu 4 soupeře ze světa pomocí nože, zůstala vám v ruce velmi nečekaná psí známka. Je pravděpodobné, že v takovém případě šlo o jednu z fantastických zvířetníkových psích známek, které byly k mání v podobě odměn za loňské měsíční komunitní mise. Máme dobrou zprávu: tenhle měsíc budete mít další šanci si sbírku doplnit. A to zdaleka nejsou všechny komunitní mise, které jsou pro hráče Battlefieldu 4 nachystané. Můžete se přesvědčit.

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz