Kategorie článků
SPONZORINGPARTNEŘI


EvE online - video o jiném způsobu války

Existuje rčení, že o EvE online se lépe čte než se hraje. V mnoha případech tomu tak není, v mnoha naopak je. Toto je ten první případ, proto se pojďte podívat na jedno velice zajímavé video z tohoto obrovského sandboxu.

Star Wars Battlefront: Detaily nového DLC Outer Rim

Bojujte s nepřáteli mezi továrnami na Sullustu a v paláci Jabby Hutta na Tatooine v rámci digitálního rozšíření Star Wars Battlefront: Outer Rim.

Zvuky ve Star Wars Battlefront – 3. část

Těžko byste si poradili s pilotováním X-wingu, kdybyste neměli s sebou astromecha coby kopilota. To by prostě nebyly Star Wars. Přečtěte si, jak ředitel audio týmu Ben Minto spolu s ostatními vytvořili zvuky pro tyto velmi užitečné droidy.

Jak si odemknout Syndicate zbraň v Battlefieldu Hardline

S posledním DLC Betrayal se do hry dostala spousta nových zbraní, mezi nimiž jsou i speciální jako např. Syndicate či Mammoth zbraň. Ty byly dosud zamčené, ale netrvalo dlouho a šikovná Battlefield komunita přišla na to, jak je odemknout. Pojďme se tedy podívat jak na to. Usmívající se

Hlášení k březnovým akcím v Battlefieldu 4

Určitě už se vám stalo, že když jste sprovodili v Battlefieldu 4 soupeře ze světa pomocí nože, zůstala vám v ruce velmi nečekaná psí známka. Je pravděpodobné, že v takovém případě šlo o jednu z fantastických zvířetníkových psích známek, které byly k mání v podobě odměn za loňské měsíční komunitní mise. Máme dobrou zprávu: tenhle měsíc budete mít další šanci si sbírku doplnit. A to zdaleka nejsou všechny komunitní mise, které jsou pro hráče Battlefieldu 4 nachystané. Můžete se přesvědčit.

11 tipů pro rozšíření Battlefield Hardline: Betrayal

Je váš tým připravený do akce? Dobře, budete ho totiž potřebovat. Nepřátelé číhají v mrazivém šeru, připravují léčky za rozpadajícími se mauzolei a chystají se na vás zaútočit z temných uliček nebo federálních věznic. Battlefield Hardline: Podraz je teď k dispozici pro členy programu Premium.

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz