Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Overwatch - poslední uzavřený beta test víkend

Hra Overwatch se pomalu, ale jistě, blíží ke svému termínu vydání plné hry. Prozatím je veškeré testování omezeno na uzavřené beta testy, do kterých musíte obdržet pozvánku. Jaký je plán pro tuto hru zjistíte v našem krátkém článku.

Blizzard skrz právníky ukončil provoz free serveru Nostalrius

Lidé pohybující se ve světě World of Warcraft si už dávno zvykli na rozdělení na free servery, na kterých běží staré verze tohoto legendárního MMORPG, a oficiální - tzv. retailové - servery. Blizzard ovšem nyní šlápnul na nohu jednomu z největších vanilla serverů. Proč...?

EvE online - video o jiném způsobu války

Existuje rčení, že o EvE online se lépe čte než se hraje. V mnoha případech tomu tak není, v mnoha naopak je. Toto je ten první případ, proto se pojďte podívat na jedno velice zajímavé video z tohoto obrovského sandboxu.

Star Wars Battlefront: Detaily nového DLC Outer Rim

Bojujte s nepřáteli mezi továrnami na Sullustu a v paláci Jabby Hutta na Tatooine v rámci digitálního rozšíření Star Wars Battlefront: Outer Rim.

Zvuky ve Star Wars Battlefront – 3. část

Těžko byste si poradili s pilotováním X-wingu, kdybyste neměli s sebou astromecha coby kopilota. To by prostě nebyly Star Wars. Přečtěte si, jak ředitel audio týmu Ben Minto spolu s ostatními vytvořili zvuky pro tyto velmi užitečné droidy.

Jak si odemknout Syndicate zbraň v Battlefieldu Hardline

S posledním DLC Betrayal se do hry dostala spousta nových zbraní, mezi nimiž jsou i speciální jako např. Syndicate či Mammoth zbraň. Ty byly dosud zamčené, ale netrvalo dlouho a šikovná Battlefield komunita přišla na to, jak je odemknout. Pojďme se tedy podívat jak na to. Usmívající se

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz