Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Homeworld: Deserts of Kharak vychází v lednu

Pokud jste zaznamenali vydání Homeworld: Remastered a máte rádi tento styl RTS, můžete jedině jásat. Homeworld univerzum dostává další díl do své serie, tentokrát prequel k Homeworld 1. A rozhodně se máte na co těšit. Celá hra nejen že vypadá parádně, ale přináší i něco zcela nového do Homeworld univerza - pozemní bitvy.

Astroneer: zbohatni nebo zemři sám ve vesmírném prázdnu

Se Sci-Fi survival hrami se poslední dobou roztrhl pytel, podobně jako dříve se zombie survival hrami. Jenže to neznamená, že každá hra musí být zákonitě stereotypní a bezduchá. Proto se v dnešním článku podíváme na hru, která se snaží ukázat, jak by vypadala zlatá horečka ve vesmíru.

Warhammer 40k Dark Nexus Arena

Her typu MOBA máme již velké množství, nicméně whitebox interactive a Games Workshop si řekli, že MOBA v provedení Warhammer 40k bude teprve ten pravý trhák. V čem bude tato MOBA tak jiná a co od ní můžeme očekávat si přečtěte v našem krátkém článku o hře zde.

This War of Mine update: předělaný editor scénářů

This War of Mine je již sama o sobě velice dobrá hra, ale to neznamená, že i do dobré hry se nedají přidat další, ještě lepší věci. Stejně jako nám ukazují její vývojáři z 11 Bit Studios s novým, předělaným editorem scénářů a modovacími nástroji

Elite: Dangerous dostane vícemužné lodě

Elite: Dangerous bylo vyčítáno ledacos, ale na nedostatek novinek si určitě stěžovat nemůžeme. Měsíc zpátky uveřejnili trailer na nový datadisk, který bude obsahovat přistávání na asteroidech a později i na planetách. Nyní nám přinášejí další novinku v podobě lodí s početnějšími posádkami.

Worlds Adrift připomíná, že stále žije

Čas od času se na internetu objeví zmínka o hře, která dělá něco jinak, nestandardně. Když se tak stane, určitě stojí za to takovou hru minimálně prozkoumat. A to je přesně následující případ. A navíc, kdo nemá rád podívanou na parádní trailery...

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz