Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Odhalen první trailer na SW: Battlefront

Mnoho z nás značně netrpělivě očekává návrat našeho oblíbence. Myslíte, že EA dokáže překonat samo sebe a nepokazit tuto úžasnou sérii? To bohužel tento trailer neukáže, ale určitě se na něj podívejte - stojí totiž opravdu za to!

GTA V Patch 1.01 seznam oprav

Je to vskutku pouze několik dnů, kdy bylo oficiálně vydáno Grand Theft Auto V konečně i pro PC. Samozřejmě jako každá hra (respektive port mezi platformami), má i GTA V své mouchy, mušky, masařky a jiné brouky.

V této novince se dozvíte, který hmyz vývojáři hry dokázaly svojí softwarovou plácačkou ulovit v češtině (český changelog).

Ja, vývojár....

Si šikovný a máš čas?

Unavuje ťa len hrať hry a nič netvoriť?

Chceš vyskúšať čo dokážeš vytvoriť?

Ak si aspoň na jednu otázku odpovedal ÁNO tak si možno jeden z tých, ktorým sa podarí preraziť vo svete hier a k tomu ti pomôže aj ENGINE Unreal Engine 4.

Viac ohľadne enginu sa dozviete v našom článku:

Pozvánka-MSI Gaming Roadshow 2015

Radi by sme Vás pozvali na MSI Gaing Roadshow 2015, ktorá sa bude konať dňa 31.3.2015 v Brne. Prednášky, nové herné notebooky značky MSI, všetko pod jednou strechou. A navyše sa môžte zapojiť do tomboly o rôzne zaujímavé ceny a ak bude štastie pri Vás, môžete vyhrať hlavnú cenu MSI NVIDIA GTX 750 Ti Twin Frozr Gaming.

 ZMENA ČASU!!!

Čítaj ďalej:

7 důvodů pro(ti) Battlefield Hardline

Sepsali jsme pro Vás 7 důvodů proč si koupit/nekoupit Battlefield Hardline. Záleží jen na Vás, zda se postavíte k jednotlivým bodům pozitivně či negativně. Jestli jste se ještě nerozhodli, pak si určitě přečtěte náš článek.

Wolfenstein The Old Blood

Náš portál není zřízen jako redakce dění na herní scéně, ani jako recenzentský plátek. Během včerejška jsem ovšem narazil na velice zajímavou novinku, o které jsem si neodpustil napsat krátkou zprávičku.

Týká se především lidí, kteří měli v oblibě starého Wolfensteina a zejména těch, kteří si oblíbili hru Wolfenstein: The New Order.

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz