Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Dawn of War 3 - trailer

Říkejte si co chcete, ale univerzum Warhammer 40k vyloženě vybízí k epickým trailerům. Temná doba plná konfliktů, válek, temných bohů a nepřátelských ras je to správné téma.

Byť jsme nedávno mohli okusit trochu jinou RTS z Warhammer 40k prostředí, konkrétně hru Battlefleet Gothic, vývojáři společností SEGA a RELIC se za spolupráce s Games Workshop rozhodli oprášit jejich velice úspěšnou sérii a nabídnout nám další Dawn of War titul.

Momentálně víme, že budeme moci hrát za tři rasy:

  • Hvězdné Mariňáky
  • Eldary
  • Orky

V příběhové kampani se budou jednotlivé rasy střídat v misích, jak se budou všechny přibližovat k mocnému artefaktu na jediné planetě.

Co rozhodně potěší skalní fanoušky této serie je návrat stavění báze, tedy něco, co v Dawn of War 2 citelně chybělo. Další potěšjící zpráva je ta, že poprvé v historii budeme moci stavět a ovládat elitní super jednotky ( ne, nepočítáme Baneblade od imperiální gardy ). Hvězdní Mariňáci budou mít Imperiální Rytíře (Imperial Knight) u ostatních ras zatím detaily nevíme.

Budeme se snažit Vám jednotlivé novinky o tomto titulu sdělovat jak nejrychleji to půjde, ovšem nejdříve si musíme počkat, až je samotní vývojáři vypustí.

Pro dnešní den jsou to všechny informace, ale určitě se v brzké době ozveme s dalšími novinkami (cesty vývojářů jsou ovšem nevyzpytatelné).Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz