Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Space Pirates And Zombies 2 míří do Early Accessu

Původní Space Pirates And Zombies (dále jen SPAZ) byla rozhodně zajímavá hra, která měla velký potenciál. O její popularitě svědčí i to, že jedné z postav propůjčil svůj hlas John "TotalBiscuit" Bain, velké jméno herní scény. Přesto však její fanoušci neměli nejmenší tušení, že se dočkáme pokračování.

Vývojáři tentokrát vsadili na Unity engine a přešli z 2D, ve kterém byla původní hra, do 3D, což z našeho pohledu hře vyloženě svědčí. Dále vývojáři oznámili, že hra půjde ještě tento měsíc do Steam early access programu. Konkrétně do něj vstoupí 19. května.

Vývojáři z MinMax Games předpokládají, že hra bude ve vývoji minimálně 6 měsíců, ale to ani zdaleka neznamená, že v současné verzi, která bude jako první v předprodeji, není co dělat. Dále tvrdí, že hra má již v této fázi mnoho obsahu a velkou hloubku, o čemž může svědčit i to, že se ve hře nachází přes 200 AI kapitánů, každý s odlišnou povahou a odlišným chováním.

Tito kapitáni budou součástí žijícího vesmíru a budou moci dělat v podstatě to samé co hráč. Budou si pamatovat Vaše činy, budou si dělat spojence a nepřátele, budou se přidávat k jednotlivým frakcím... v překladu - tato hra vypadá MASIVNĚ (ano, víme že je toto slovo používáno více než je zdrávo v posledních několika letech)

No a nakonec slibovaný trailer:Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2019
All Rights Reserved TauriGaming.cz