Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Mafia II Multiplayer znovu plně v provozu

M2MP

 

Jak jsme již oznámili v úvodu, naši stálí návštěvníci a hráči v poslední době jistě zaznamenali výpadek multiplayerového serveru hry Mafia II. Bohužel k těmto problémům došlo našim přičiněním. Dobrá zpráva ovšem je, že server Mafia II Multiplayer je již znovu plně funkční. Bohužel bylo nutné server přestěhovat na novou IP adresu. Aktuální IP adresa serveru je:

 

82.208.17.10:27326

 

Ale abychom neuváděli jen negativní zprávy, máme i jednu dobrou novinku. V minulosti měl server jisté problémy s rozdvojením IP adresy. Na jedné adrese se hlásil serverlistu a na druhé adrese pak přijímal hráče. Tyto potíže se nám však podařilo odbourat a dnes tak můžete mít jednu stabilní IP adresu pro přístup na náš server. Server samozřejmě najdete velmi pohodlně i v seznamu serverů přímo v MODu hry.

Co se týče dalších vlastností serveru, ty zůstaly nezměněny. Dále tak můžete využívat příkazy, které se nacházejí v informacích o serveru a nadále server běží na MODu BRIX v0.5.5b.

Pokud byste měli k serveru jakékoli připomínky, náměty, požadavky, budeme rádi, pokud nám zanecháte zprávu na našem fóru v příslušné sekci.Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz