Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Battlefield 1 Incursions

 

Návrh konceptu Incursions je převzat z Multiplayeru Battlefieldu 1.Všechny třídy jsou předělány a používájí konkrétní výzbrojní sady (kits), které jsou variantní podobou běžných  tříd. Každá tato podtřída, charakterizovaná unikátními přednostmi i slabinami,které plní na bojišti velmi specializovanou roli.Prostřednictvím podtříd jsou zastoupeny všechny současné bojové třídy.Podzemní technika si taky najde své využití v prostředí které je nadesignováno v těsnějším kabátku a mapy jsou celkově předělány než které známe z battlefieldu 1.Představíme si bojové třídy,mapy,herní rozhraní a co nabízí incursions.Vše co si popíšeme berte jako předběžné,incursions je stále v Alpha testování a do release verze se může lecos změnit.


Rozhraní Incursions

Uživatelské rozhrání ve hře je poměrné stejné jak v Battlefieldu 1,nalezneme zde dláždice z Update notesy a rychlým matchmakingem.

 menu

Play&Spectate

Jak už záložka napovídá z názvu Play and Spectate najdeme zde vyhledávání zápasů,treningové kolo proti BOTům(kteří stojí jak tvrdé Y) na Sinajské poušti kde si mužete vyzkoušet zbraně a vybavení.Velkým překvapením je vytvoření vlastního zápasu tzv. Private Match Admin. Při najetí kurzorem na FIND MATCH vidíme zrovna hrané zápasy i kolik hráču vyhledává lobby.

 playspec

Private Match Admin

Private Match Admin je povedenou novinkou oproti funkci RENT SERVER v Battlefieldu 1,kde si z vlastní kapsy jde pronajmout vlastní server.Doufejme že v release verzi Incursions se tahle položka nezpoplatní.Při založení vlastního zápasu jde nastavit v jakém regionu se bude odehrávat,herních módu je na výběr ze tří režimů.Jedna mapa=Jeden Mód.První mód je Incursions který se odehrává na mapě Giants Shadow,druhý mód King Of The Kill je použit na Sinajské poušti a poslední třetí mód Squad Breakthrough je v městkém prostředí Amiens.
Dále jde nastavit Draftování při zápasu,kde se pyšní jedna položka Blind Draft a kolik spectatorů muže sledovat zápas,maximální nastavení je 4 spectatoři.kliknutím na Create Match založíme Zápas a získáme kód,který je pro hráče k napojení do lobby.

private

 

Herní Módy

Incursions — Capture and Hold the Flag

Týmy začínají na základně a hbitě musí zabrat neutrální vlajku B.Ticekty lze získat ze zabití, zničení vozidel a vyhlazení celé squady.První tým, který má 10 ticketů z vlajky,vyhrává jedno kolo.Tým který skóruje 8 kol,vyhraje zápas.Zabírání vlajek je lineární. Vlajku B musí vlastnit a potom zabírat A nebo C.Všechny tickety jsou vymazány,když jeden tým vyhrává kolo.

King of the Hill — Control Key Objectives

V módu King of the Hill se bojuje o kontrolu jedné vlajky v každém ze tří sektorů.Přebráním vlajky se vytvoří tickety a tým který získá deset bodů,vyhrál sektor. Žádná jiná akce než držení vlajky nepřijímá tickety. Když je sektor dokončen,oba týmy jsou převedeny do dalšího kola a sektoru na mapě.

Squad Breakthrough — Attack and Defend 

Squad Breakthrough bych přirovnal v menším měřitku k operacím v BF1.V každém sektoru je 1 vlajka.Týmy jsou rozděleny na obránce a utočníky,Útočníci musí zabírat vlajky a postupovat až k poslednímu sektoru a obránci jim to musí překazit ubráním tickety až 
na nulu.


Mapy Redux 

Celkově mapy v battlefieldu Incursions jsou předělány do malých prostor a vytvořený nové lokace.V alpha verzi se prozatím vyskytují 3 mapy.Dále mužeme čekat mapy Suez a Ballroom Blitz.  Giants Shadow Redux - Incursions 

Zápasy se odehrávají v oblasti, která odpovídá původnímu mapovému rozložení Village a Junction.Sestřelená vzducholod je viditelná v pozadí na jihovýchodě. Vesnice je hustší s malými budovami a má více změn ve výšce.

     giant1

giant2giant3

 

Sinai Desert Redux - King Of The Kill

3 sektory představující skalní krajinu, úzké uličky mezi budovami ve vesnici a čertova dolina v zcela nové lokalitě archeologie.  

sinai

sinai 3 sina 2

Amiens Redux - Squad Breakthrough

 Městská mapa Amiens se moc nelyší od původní mapy v základní hře Battlefield 1.
V redux verzi narazíme na nove lokace,k úzkým uličkám přidali náměstička která propojují hlavní cesty mezi budovami.
 

amien 2

amien 3 amien3

 

Bojové třídy,vybavení 

Ve hře potkáme dva národy bojující proti sobě Allies a Central Powers.Všechny třídy jsou dost specifické svým vybavením.V Incursions je kladen velký důraz na týmovou sehranost,proto některé třídy používají zbraně a vybavení pro jinou třídu než jak jsme zvyklí z Battlefieldu 1,rozhození zbraní je dosti chaotické.Každá třída má jednu základní specializaci a během zápasu mužete získat další dvě.

Velitel družstva

Raid Leader 
raid
Control Leader 
control

Technik Vozidel

Battle Mechanic 
battle
Demolition Driver 
demo

Vojáci 

Trench Surgeon 
trench
Mortar Support 
mortat
AT Assault 
at
Proximity Recon 
proxi
Shock Assault 
schock
Combat Sniper 
combat

 

Vozidla 

Pro využití techniky při zápasu je nutné mít v týmu Battle Mechanic nebo Demilition Driver,žádná jiná třída nepodporuje použití techniky.

Obrněný vůz 
ssyyxfwsef

FT-17 Light Tank 
see

Rank systém 

K dispozici je 5 hodností s 3 úrovněmi pro každou hodnost.

5.Bronz
4.Stříbrný
3.Zlato
2.Platina
1.DiamantZdroj:Wikia,Battlefield.com,Alpha BF IncursionsHerní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz