Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Nový web

Zdravím Vás pařmeni, usilovně jsme se snažili do nového roku udělat nový web a stihli jsme, sice je stále co dodělávat, ale hlavní skelet máme hotový.

  Tímto chci moc poděkovat členům týmu, kteří se zasloužili o jeho tvorbu a nedalo jim spát, dokud  nebude hotovo.

 

Něco o roce 2014, jak jistě víte, založili jsme Herní portál TauriGaming 20.8.2014, tím jsme se stali nováčci v tomto oboru, ale servery jsme již nějaký rok měly. Náš záměr byl zůstat u serveru BF3 a BF4, nicméně jsme to rozjeli ve větším.

V týmu máme opravdové odborníky a bez nich bychom nebyli tam, kde jsme. Portál začal na serverech řady Battlefield a dostali jsme se během 4 měsíců až k 12 hrám a 23 serverům různých žánrů. To jen díky nezávislosti na hostingu a koupi vlastních mašin na provoz serverů.

Máme zařízené fórum, sociální stránky jako Facebook, Twitter, YouTube, Steam a podporu hráčů, kde se jich dle grafů otočí na našich serverech až 5.000 denně. Naše priorita spočívá hlavně v CZ/SK komunitě na serverech, ale do týmu se nám hlásí spousty i zahraničních hráčů, kteří si váží naší práce a chtějí být součásti naši komunity.

Náš tým se nyní skládá přesně ze 60 lidí, kteří se snaží o pořádek na serverech a hladký chod portálu.

Do nového roku 2015 jsme chtěli vykročit s novým webem a taky velikou novinkou a to ligou v Battlefield 4, kde se týmy můžou registrovat na fóru, dále připravujeme ještě pár novinek, další servery a nadále pokračujeme s rozdáváním klíčů ke hrám. to se vždy dozvíte v sekci soutěže.

Doufám, že se Vám bude u nás líbit a pomůžete třeba i vy v našem rozvíjení..

Děkujeme Váš tým TGHerní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2019
All Rights Reserved TauriGaming.cz