Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Změna lokace serveru - změna IP

V poslední době u TauriGaming došlo ke změně lokace stroje, na kterém náš herní portál hostuje své herní servery. V souvislosti s tímto faktem bychom vám rádi sdělili, kde a jak nás nově najít.

CS:GO na TauriGaming

Po delší době je pro náš herní portál potěšením, že se ozýváme zrovna se skvělými novinkami z herního světa. Máme celkem hodně herních serverů ale něco našemu hernímu portálu stále chybělo. Sedli jsme, udělali jsme a dnes Vás můžme s velkou radostí pozvat na náš nejnovější herní server pro hru CS:GO. Za celý náš herní portál Vám přejeme spoustu zábavy...

Left 4 Dead 2 jak ho neznáte?!

Left 4 Dead 2 je na steamu již za všeobecně známou položku. Pokud tuto hru někdo nevlastní, pak je to nejspíše proto, že o ní skutečně dokonale naprosto vůbec ani v nejmenším nestojí. Ti, kdo hru vlastní, ji mají projitou určitě nesčetněkrát a znají každé její zákoutí. Co když ovšem... se objeví nové kampaně?! V současné době připravujeme nový seriál streamů kampaní a modů pro tuto hru, které by mohly zajímat především fanoušky této série.

Chivalry Medieval Warfare - nový server

Chápeme, že především v dnešní době a na našich server je hlavním artiklem umění dělat BUM ra-tatatatata. Nicméně jsme si řekli, že by možná nebylo špatné zkusit nějaké to bzoing, dzinnng a křach. Pojďte si proto s námi zkusit uříznout nějakou tu ruku, zabít nějakého rytíře a nabrousit meč na náš nový server hry Chivalry Medieval Warfare.

STEAM - včera,dnes a zajtra...

Spoločnosť Valve Software svojim programom STEAM spustila celosvetové "šialenosti" na poli objednávania PC hier. Žiadne CD/DVD a hlavne žiadne čakanie. Práve o tomto programe sme si preto pre Vás pripravili krátky článok.

Killing Floor 2 - nové servery

Biologické zbraně, pokusy, pandémie, katastrofy a další zvěrstva. Ve světě her Killing Floor toto všechno má jednoho jmenovatele a tím je společnost Horzine. Pro fanoušky série ji není nejspíše potřeba představovat. Co však považujeme za nutné představit, jsou naše dva nové servery pro právě zpřístupněnou hru Killing Floor 2.

Podívejte se co nabízí hra a naše servery a přidejte se k nám.

« | 1 2 3 4 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz