Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Redakce TG-vše pro hráče

Po dlouhém čekaní jste se dočkali. Spustili jsme BETA verzi redakce TG zaměřenou na novinky z portálu, hardwaru a her.

Čti dále:

Privátní testovací server - Project Zomboid

Generických survival zombie her je v poslední době nepřeberné množství. Pokud se člověk podívá kritickým okem, zjistí, že většinou Vám nabízí stále to samé dokola, jen s více odlesky, efekty, detaily a to vše vylepšují právě na úkor survival prvku.

Proto Vám chceme nabídnout možnost účastnit se testování našeho privátního serveru hry Project Zomboid, která je relativně originálním modelem survival hry se spoustou zombie a povedených herních mechanismů.

BF 4 - oživený server, aneb zpátky do boje!

Válečné zpravodajské služby zaznamenali extrémní obsazenost bojiště pod tajným označením TG.cz #73. Vzhledem k vývoji situace na tomto bojišti se rozhodli pro odvetný útok a to na území známém ve spisech především jako server #71, které bylo nějakou dobu tabu. Nyní se ovšem dle zpravodajů perfektně hodí na záložní útok. Přidejte se do čelní linie s námi!

Nové servery - Don't Starve Together

Když se ztratíte v rámci MHD někde na kraji města, je to znatelně nepříjemné, obzvláště pozdě v noci. Ve světě Don’t Starve jako ztracení rovnou začínáte, ale uprostřed pustiny, kde se Vás snaží sežrat cokoliv, co umí otevřít tlamu (někdy i to, co ji nemá).

Připojte se na naše servery a poznejte, o čem je skutečné přežívání v divočině, kde jste odkázáni sami na sebe, nalezné věci a váš um sestrojovat něco z ničeho.

Battlefield Hardline

Zdravíme ve spolek. S radostí Vám oznamujeme, že máme již pro Vás dva servery Battlefield Hardline, oba dva servery mají 36 slotů a jejich start se plánuje zároveň s oficiálním dnem spuštění hry.

19.3.2015 budou naše BFHL online, veškeré info se dozvíte na fóru.
Pravděpodobně jejich označení bude TauriGaming #140 a #141, vše ještě upřesníme.

Váš admin tým TG

Nový Minecraft server

Milí hráči portálu TauriGaming, chtěli bychom Vás pozvat na náš nový Minecraft server.

 Po delší době jsme se rozhodli pro vás tuto sekci oživit a věříme, že se Vám budou změny líbit a server si oblíbíte. MC má stabilní Admin tým o 11 členech, takže o pořádek je postaráno.

K serveru je dyn mapa a vše co k němu patří, přejeme hodně zábavy.

V článku základní info k připojení.

« | 1 2 3 4 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz