Kategorie článků
SPONZORINGPARTNEŘI


EvE Online: Citadel trailer

Je již takovou konstantou, že trailery od EvE Online vývojářů - CCP, jsou nějakým způsobem výjimečné. Přesto však cítíme, že tentokrát se jim povedlo něco ještě lepšího. Pojďte se s námi podívat na nejnovější trailer k jejich nadcházejícímu "datadisku". A jako třešničku na dortu přidáváme v článku překvapení.

BattleFleet Gothic: Armada Launch trailer

Vydání hry BattleFleet Gothic: Armada je již za dveřmi, proto určitě neuškodí podívat se na perfektně zpracovaný launch trailer, který krásně představuje celkovou náladu a situaci v tomto velice temném 40. století, plného války, temných bohů.. a pro změnu také války.

Mafia III má konečně datum svého vydání

Po dlouhém čekání se konečně všichni hráči dočkali vytouženého čísla. Je jím datum, na které plánuje společnost 2K vydat svou nejnovější pecku Mafia III. Co si pořídíte? Za kolik? Kde? Více informací k těmto otázkám naleznete v článku.

Killing Floor 2 - Revenge of the Zeds

Nedávno vyšel nový obsah / patch ke hře Killing Floor 2. Pokud jste to nezaznamenali, případně pokud jste se nedívali co všechno obsahuje, přikládáme seznam v češtině a první postřehy z nového herního módu.

Overwatch - poslední uzavřený beta test víkend

Hra Overwatch se pomalu, ale jistě, blíží ke svému termínu vydání plné hry. Prozatím je veškeré testování omezeno na uzavřené beta testy, do kterých musíte obdržet pozvánku. Jaký je plán pro tuto hru zjistíte v našem krátkém článku.

Blizzard skrz právníky ukončil provoz free serveru Nostalrius

Lidé pohybující se ve světě World of Warcraft si už dávno zvykli na rozdělení na free servery, na kterých běží staré verze tohoto legendárního MMORPG, a oficiální - tzv. retailové - servery. Blizzard ovšem nyní šlápnul na nohu jednomu z největších vanilla serverů. Proč...?

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz