Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Romero a Carmack mají projekt na Kickstarteru - nové FPS!

Dva zakládající členové společnosti id Software, jejichž doom je dodnes legendou (a asi ještě dlouho bude, dokud nevymře naše generace), vyvěsili na Kickstarteru svůj nový projekt. Jedná se o tvorbu nové FPS hry s názvem Blackroom. Chcete vědet více, podívejte se na náš článek.

GoG.com bude mít vlastní NPC postavu v RPG hře

Ano čtete správně. Digitální distribuce her gog.com bude mít svou vlastní postavu implementovanou do hry.  Co to bude za postavu navíc můžete rozhodnout i Vy, jelikož GoG.com má aktuálně vypsané hlasování o tom, která postava by je měla zastupovat. A ptá se na to, jak jinak, své komunity.

EvE Online: Citadel trailer

Je již takovou konstantou, že trailery od EvE Online vývojářů - CCP, jsou nějakým způsobem výjimečné. Přesto však cítíme, že tentokrát se jim povedlo něco ještě lepšího. Pojďte se s námi podívat na nejnovější trailer k jejich nadcházejícímu "datadisku". A jako třešničku na dortu přidáváme v článku překvapení.

BattleFleet Gothic: Armada Launch trailer

Vydání hry BattleFleet Gothic: Armada je již za dveřmi, proto určitě neuškodí podívat se na perfektně zpracovaný launch trailer, který krásně představuje celkovou náladu a situaci v tomto velice temném 40. století, plného války, temných bohů.. a pro změnu také války.

Mafia III má konečně datum svého vydání

Po dlouhém čekání se konečně všichni hráči dočkali vytouženého čísla. Je jím datum, na které plánuje společnost 2K vydat svou nejnovější pecku Mafia III. Co si pořídíte? Za kolik? Kde? Více informací k těmto otázkám naleznete v článku.

Killing Floor 2 - Revenge of the Zeds

Nedávno vyšel nový obsah / patch ke hře Killing Floor 2. Pokud jste to nezaznamenali, případně pokud jste se nedívali co všechno obsahuje, přikládáme seznam v češtině a první postřehy z nového herního módu.

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2017
All Rights Reserved TauriGaming.cz