Kategorie článků
SERVERY


Kariera

Líbí se Vám na serverech TauriGaming? Pokud si odpovíte ano, pak je to především díky skvělému týmu, který se stará o chod serverů, stejně jako o pořádek na nich. Pokud se i Vy chcete zapojit do tohoto kolektivu, pak nás neváhejte kontaktovat na našem fóru ZDE.

 

Proč zrovna k nám...?

Máme mladý kolektiv, kde se sice pohybuje nějaká ta povinnost a taky práce, nicméně jsme parta lidí, kteří rádi hrají hry, a to především na dobrém serveru, dobře se u ní baví a hlavně hrají pro zábavu.

 

Takže jak to celé vlastně funguje...?

1. krok: Zanechte nám vzkaz

Na našem fóru (odkaz naleznete o dva odstavce výše) nám zašlete žádost o vstup do admin teamu. Pro tento účel si vytovřte nové téma (jste přeci jedineční, ne? Mrkající). Při tvorbě žádosti se prosím řiďte šablonou, kterou máme právě pro tyto žádosti nastavenou. (PŘEDLOHA)

 

2. krok: Jste náš člověk?

Po zanechání žádosti o vstup do řad adminů se Vám ve Vašem vlákně ozve náš náborář zodpovědný za danou sekci, do které se chcete přidat. Pokud by se tak nestalo během dne, nepanikařte. Určitě TauriGaming nezaniklo, neumřeli jsme, nejste nám lhostejní, jen máme asi na našich pažbách moc zářezů k přidání (prostě moc práce no...).

Pokud máte speciální zkušenosti, dovednosti, obratnosti, převratnosti, otravnosti, určitě nám je zmiňte ve Vaší žádosti.

Tento náborář Váš může požádat o doplňující informace pro upřesnění obrázku o Vás. Zároveň se Vám v tomto tématu budou vyjadřovat i další lidi, kteří mají co dočinění s Vaším náborem a budete zde dostávat zpětně všechny informace o našich rozhodnutích a také o konečném rozhodnutí.

 

3. Jsem admin... Co teda můžu, mám a nesmím?

Základ je přísné dodržování našich pravidel a samozřejmě hlídání na Vám svěřených serverech, že je dodržují i obyčejní smrtelníci, ne jen Vy.

Dále Vám naservírujeme popis jednotlivých pozic:

 

Trial Admin - hurá, zde jste Vy!

Tento admin je v našem týmu na zkoušku. Dostanete 1 měsíc času na to, abyste ukázali, co ve Vás je za potenciál a jestli skutečně patříte k nám, nebo zda se nedohodneme a Vaše ideály se s našimi rozcházejí. Pokud to přežijete, dostanete za odměnu další rank.

Jr. Admin - hurá, sem stopro dorazíte!

Tento admin je již plnohodnotný admin našeho týmu. Na další příčku našeho seznamu si budete v tomto bodě muset počkat 3 měsíce. Na této pozici Vás navíc čekají již rozšířené pravomoce (koneckonců dokud nemůžete někoho zabít jedním slovem, nejste pořádný Bůh Mrkající).

Admin - prostě...admin no!

Dostali jste se sem. To znamená, že již po třetí měníte barvičku a navíc jste v našem týmu 4 měsíce. Máte opět větší seznam příkazů, které Vám jsou k dispozici, a Vaše slovo má zase větší váhu. Teď ta špatná zpráva: pobudete si tu 8 měsíců před další příčkou.

Sr. Admin - Bon Giorno senor!

Po rovném jednom roce u nás jste to dotáhli na přičku vskutku zkušeného admina. U tohoto admina je předpoklad již dobře odvedné práce, zkušeností, průpravy a tak dále. Proto Vám k možnostem správy serverů přibyl další příkaz - změna mapy.

Capital Admin - Sir, yes sir!

Na tuto pozici se nedostanete věkem, dobou služby a podobně. Jedná se o první pozici, která se musí skutečně zasloužit. Capital Admin má na starosti svůj server z hlediska kompletního plánování CO se na serveru bude hrát, KDE se to bude hrát, S ČIM se to bude hrát a JAK se to bude hrát. Pokud jste to dotáhli až sem, jste opravdu šarže.

Headmaster - server? Ne...SEKCE!

Jedná se o adminy na úrovni vedení portálu. Headmaster nemá na starosti jeden server, ale celou sekci, kterou za a) ovládá a za b) za ni zodpovídá. Pod taktovkou tohoto admina je i back office serverů - jejich nastavování na technické úrovni. Tento admin má vždy pro danou herní sekci poslední slovo v jakémkoliv sporu (pokud už dojde na řešení u headmastera). On rozhoduje o adminech, co se kde bude dít, co se kde šustne, komu spadne lízátko a kdo vlastně ani lízátko nedostane.

 

Další speciální admini:

Technik - dejte mi hasák, to pojede...

Technik je bezpartijní admin, který se především a zcela stará o technickou stránku serverů. Zajišťuje updaty modů na serveru, nastavení serverů, změny serverů, update serverů, nošení kafe majiteli a prostě aby všechno fungovalo jak má a my jsme se měli kde bavit (zatímco technik s ksichtem od oleje sedí v kotelně {#emotions_dlg.lol}). Bezesporu jedna z nejdůležitějších funkcí našeho portálu.

Globální moderátor - co to sem zas kdo píše?!

Jedná se o divné pavouky, kteří si celý den nepředstavují nic lepšího, než pobíhat splašeně po celém fóru, mazat spammy, psát příspěvky a udržovat pořádek v jednotlivých tématech. Pokud budete psát na fórum neslušné věci, jsou to právě tito hoši v zeleném, kteří vam vrazí pohlavek, klepnou přes prsty, upraví příspěvek a seberou Vám lízátko... (za předpokladu, že jste ho dostali od headmastera).

Director  - pravá ruka ďábla

Poslední instance před bohem. Pokud se Vaše záležitost dostala až k člověku na této pozici, měli jste buď vyjímečně dobrý nápad, nebo vyjímečně velký malér. Člověk držící status Directora se stará o filtrování informací jdoucí k Administrátorům, aby k nim dorazily pouze ty, které musí opravdu řešit. Ve většině případů má poslední slovo ke všemu co se děje na portále. Na tuto pozici se dostanete pouze pokud předchozí Director odstoupil a jste v opravdu nesmírné oblibě u Administrátorů(a odvedete mnoho tun práce pro portál)

Administrátor - sem mi nikdo nepoleze!

Nejedná se o pozici, spíš o statut. Je to statut majitele / spolumajitele portálu. Na tuto pozici tu můžete být jak chcete dlouho, ale dokud nedostanete portál, nedostanete tuhle pozici...rozuměno?!

 

Pokud byste měli jakékoliv další dotazy ohledně možností stát se adminem, pokud byste měli jakékoliv podněty, případně kdyby jste chtěli ulevit svému srdci, jsme vždy připraveni Vám naslouchat a nastavit ramínko na vyplakání. :)

 

27.1.2015 - Mr AgonyHerní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz