Kategorie článků
SERVERY


Nová verze naší trade mapy

Novou verzi naší mapy trade_sunshine_tg_v21 si nyní můžete zahrát na serveru #125 Trade.

TF2 Surf se vrací

Jak bylo slíbeno v jednom z předchozích článků, Surf server se vrací, ve víceméně stejné konfiguraci, jako byl 2 roky zpátky.

TauriGaming.cz MINECRAFT Server!

Ano, slyšíte správně, Minecraft server! A v čem je ten náš speciální? Klikněte pro více informací!

Nové TF2 a CS:GO servery

Pokud jste si mysleli, že jsme skončili s přidáváním serverů na našem portále, tak jste se mýlili. Po vzoru Horsta Fuchse musíme poznamenat: "Cože?! To si můžu zahrát CS:GO a ještě navíc dostanu nový TF2 server?" a po vzoru jeho kolegy Pepiho si také odpovíme: "Ano, Horste!" A co je k nalezení na těchto nových serverech?

Nový MineCraft server

Pro všechny milovníky kostek a stavitelství (ne nutně jen tyto dvě kategorie) máme skvělou zprávu. S naším zbrusu novým MC serverem probíháme cílovou rovinkou a blížíme se pomalu ale jistě do finiše. Co to pro Vás znamená? Brzké otevření tohoto serveru. Více informací naleznete v našem článku.

Máme pro Vás 7 server Battlefield 4

Zdravím vážení, s hrdostí Vám oznamujeme, že jsme pro Vás rozjeli již 7!! server Battlefield 4 s označením 78, tentokrát se jedná o 64 slotů s módem CQ jen na mapách DLC, pokuď by DLC neměl mít úspěch, dá se jen jedna mapa a to ta nejpopulárnější Paracel Storm.
Přijďte si s námi zahrát a dobře se pobavit.

Skvělé nastavení a super admin tým samozřejmostí

A jak se na server dostanete? Více v článku

« | 1 2 3 4 5 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz