Kategorie článků
SERVERY


MCknsyho Giweaway

Hráč jménem MCknsyho si pro Vás připravil Giveaway ve hře TF2, všechny potřebné informace najdete v této krátké novince.

Mistrovství republiky v karetní Hře o trůny

Všichni kdo jsou nadšenci katerní Hry o trůny, máte jedinečnou příležitost se přijít podívat na mistrovství republiky právě v této hře. Mistrovství se koná v Praze v sobotu 24. září. Pokud jste příznivcem, rozhodně si přečtěte naši kratičkou novinku.

Klíč na Steam zdarma

      Oddechové futuristické střílečky se staly doménou konzolí, ale čas od času nějaká doputuje i na PC. To je případ akční hry Gun Metal z Xboxu.

My Vám dáme tento klíč, který se aktivuje ve službě Steam, respektive část klíče a další čast klíče bude na Facebooku TauriGaming.

  Kdo má rychlejší prsty, ten vyhrává. Klíčů ke hrám máme celé stovky, ať jsou starší, novější, nebo absolutní novinky, my Vám je dáme a rádi. Naprostá většina klíčů se rozdává na FB, tak neváhejte tam zavítat a pohlídat si právě ten váš.

Část klíče ke hře na Steam Gun Metal, políčka označené jako X vyplníte zbytkem klíče na Facebooku tauriGaming.

MPRKX-XXXXX-CIQJW

TauriSTEAMing, aneb rozdáváme klíče!

Nemáte ještě dost her? Jste vášniví sběratelé jako my a ani 1 000 her na steam účtu pro vás není to pravé ořechové a cítíte, že byste chtěli ještě nějaký ten kousek navíc? Pak pro vás máme skvělé řešení. Počínaje včerejším dnem jsme spustili akci, ve které se můžete obohatit o herní tituly a to nejlepší?! Je to zcela ZDARMA!

Básničkou k vraždě! - Vyhrávejte

Určitě vidíte obrázek nalevo od tohoto odstavečku. V době PC, tabletů, mobilů a podobně je již pomalu záhodno připomenout, že se jedná o plnící pero a popsaný list papíru. Možná byste tyto dvě věci měli vzít do ruky a zkusit si je, abyste se vcítili do ducha naší malé, drobné a nepatrné soutěže. Pokud budete chtít uspět, budete se muset postavit po bok velikánů, kteří si tímto nástrojem vydělávali celý život. Chcete vědět více?...klikněte na to. :)

« | 1 2 3 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz