Kategorie článků
SERVERY


Nové módy a kampaňový trailer v COD:MW

První plný příběh Call of Duty: Modern Warfare story trailer neodhalí mnoho podrobností o nadcházejícím příběhu. Spíše to dává fanouškům řadu úryvků, které škádlí, co by příběh mohl zahrnovat.

Gears 5 s Davem Bautistou

Dave Bautista, WWE zápásník a herec (Strážci Galaxie,Plán útěku 2,spolujízda) bude od 15. září hratelnou postavou v Gears 5.

Space Hulk:Deathwing Enhanced

V Květnu vyjde nová suprová hra Space Hulk:Deathwing Enhanced Edition.Zahrát si jí můžete nejen na PC ale i na konzolích PS4.Více v tomto článku.....

EVE Online - korunovace císařovny Catiz Tash-Murkon

V úterý 27. září proběhla ve světě EVE Online veliká událost. Jednalo se o korunovaci nové císařovny Catiz Tash-Murkon. Pokud jste tento event minuli, krátké shrnutí naleznete v našem článku. Stejně tak zde naleznete i přepis celého projevu, kterým Catiz oslovila její věrné stoupence i nezávislé piloty.

Fantasy Flight Games - konec licence od Games Workshop

Od roku 2008 byla společnost Fantasy Flight Games držitelem licence od společnost Games Workshop, díky čemuž vznikly opravdu krásné deskové hry, především ze světa Warhammer a Warhammer 40k. Tato spolupráce bohužel k 28. únoru končí a nadále tyto hry nebudou distribuovány. Více informací v našem článku.

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz