Kategorie článků
SERVERY


Novinky v TF2 sekci

Nový hosting, nové možnosti platby VIP a soutěž. Dále se můžete těšit na další soutěže a návrat jednoho serveru.

Přidány komentáře k našim článkům a MtG na výletech

Ahoj, tak je to konečně tady, už můžete psát i komentáře u našich článků, které na našich stránkách vyjdou. 

Tyto komentáře jsou pomocí FaceBooku, takže se nikde nemusíte registrovat prostě se jen přihlásíte na FB a tím to hasne. Velice se na vaše komentáře, hodnotné příspěvky těšíme 

A když už jsme u toho tak nějakým krátkým článečkem začneme již teď.

Nový partner našeho portálu - obchod Ronegor

Dnes pro Vás máme více než skvělou novinku. Jelikož chceme být opravdu všestraný herní portál se vším všudy, a jelikož máme svou vlastní sekci věnující se deskovým hrám - BoardBreakers, podařilo se nám navázat spolupráci s obchodem s deskovými hrami - Ronegor. Co Vám tato spolupráce přinese se dočtete dále.

MineCraft - úpravy, opravy a nápravy našeho serveru

Určitě jste zaznamenali, že náš MineCraft server již nějakou dobu neběží. Je to z důvodu toho, že momentálně na něm probíhá údržba, která Vám přinese relativně hodně změn a výhod. Pokud Vás zajímají bližší informace, přečtěte si náš krátký článečk.

Shadowrun - pojďte si hrát s námi a korporacemi

V současné době připravujeme (zatím jen zájem od členů našeho portálu) velice zajímavý projekt/pokus. Dračí doupě? Ne... Dungeons and Dragons? Ne... Shadowrun pátá edice? ANO... Nebude se ovšem jednat o víkendové posezení na chatě, ale z hlediska vytížených lidí a uspěchané doby přeneseme tuto hru na náš TeamSpeak.

« | 1 2 3 4 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz