Kategorie článků
SERVERY


Recenze: Citadela

Ahoj, dneska se podrobněji podíváme na hru společnosti Mindok s názvem Citadela. Tato hra je určena pro 2-7 hráčů od 10 let, ale hravě ji zvládne i dítě mladší. Je ideální v tom, že pobaví děti, ale také zaujme dospělé, proto je hra ideální téměř pro každého, kdo alespoň trochu rád hraje. 

Recenze: Doba kamenná


Dnes je na pořadu dne desková hra s názvem „Doba kamenná“. Hra je pro dva až čtyři hráče, kteří mezi sebou soupeří o to, kdo z nich získá nejvíce bodů. Pokud jste uvažovali o koupi této hry, případně vám tento titul naopak nic neříká, rozhodně doporučujeme přečíst si naši krátkou recenzi a představení této deskové hry.

Recenze: Karetní hra RobotiCS

Mezi deskovými hrami jsme si našli pořádně čas i na jednu z čistě karetních. Tato hra je konkrétně z české produkce a nese název RobotiCS. Popravdě byla pro mě osobně dost překvapením, jelikož jsem si po přečtení pravidel utvořil obrázek, že se bude jednat o jakéhosi podivného hybrida. O co se vlastně skutečně jedná se dozvíte v naší recenzi. ;)

Recenze:Halali!

Dnes bychom vám chtěli představit hru Halali. Hra je pro dva hráče, kteří spolu soupeří kdo bude mít lepší úlovek. Pokud jste uvažovali o koupi této hry, případně vám tento titul naopak nic neříká, rozhodně doporučujeme přečíst si naši krátkou recenzi a představení této deskové hry.

DualUniverse

Dobrý den, chtěli bychom vás upozornit na nový vycházející zajímavý projekt zvaný DualUniverse. Tento projekt je rozhodně zajímavý minimálně pro fanoušky Space Engineers a vlastně všechny fanoušky sandboxových her. Hra bude pojata z pohledu první osoby a mělo by v ní být skoro všechno možné - tedy alespoň to tvrdí vývojáři...

Desková hra Civilizace - Recenze

Všichni určitě známe jméno Sid Meier a jeho hru Civilizace. Fantasy Flight Games vydalo deskovou verzi této hry. Jaká je? Jak moc je věrná předloze a jak moc velká je to zábava? Oplatí se koupě? Rozhodně je to titul, který by měl zaujmou každého fanouška této hry a fanouška strategií všeobecně. Více si o této deskovce přečtěte v naší velké recenzi.

« | 1 2 3 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz