Kategorie článků
SERVERY


Nový Minecraft server

Krásné odpoledne, chceme Vám oznámit, že chystáme nové spuštění Minecraft serveru, o starý se neměl bohužel kdo starat a musel se vypnout.

  Dnes tomu už je jinak, přijali jsme do týmu zkušeného Minecrafťáka, který se hned vložil do práce. Měl svůj vlastní MC server, tak ví co a jak..

Na diskuzním fóru vznikla nová sekce, kde bychom si přáli vyjádření fanoušků MC o nastavení serveru a jiné. Více v článku.

Druhý DayZ Epoch server

Nelenili jsme a jak jsme slíbili, tak jsme dodrželi a je to tu... Máme pro vás dtuhý DayZ Epoch server.

  Tento server #41 je nastavený jinak, než server #40, to abychom vyhověli každému hráči a to jak nováčkovi, nebo zkušenému. V článku se dozvíte něco o nastavení, mapě, scriptech a další užitečné věci ohledně serveru.

Těšíme se na Vás :) a teď rozklikni..

Staronový DayZ Epoch

Máme pro Vás staronový server DayZ, který jsme tentokrát nastavili na mapu chernarus, jeho označení #40 zůstává a novinkou je, že budeme mít ještě jeden DayZ s označením #41, to ale až tu bude.

  Bohužel mapa Sauerland není až tak známá, tak jsme z ní museli upustit a nahradit notoricky známou a oblíbenou mapu Chernarus..

  Její nastavení a vše kolem serveru se dozvíte v článku.

Těšíme se na Vás ve hře :)

Mafia II MP spuštěn

Jo a je to tady, server MP Mafia II v provozu, super pro některé hráče bude skutečnost, že se dá MP hrát i bez originální hry Mafia II, protože multiplayer není součásti originální hry.

  Veškeré info o instalaci MP naleznete u nás ve fóru.

Pro info k připoojení čtěte dále po rozkliknutí obrázku :)

Nový BF3 SDM

Tak je to tady zase..... další nový Battlefield 3 server, tentokrát SDM mód. Jedná se u nás o čtvrtý Battlefield 3 server a doufám, že se bude líbit.

Servery BF3 rozšiřujeme na Vaše přání, tak uvidíme u jakého počtu nakonec skončíme :)

Více info o novém serveru v článku...

Nový Orange server pro Team Fortress 2

Mnoho z Vás to chtělo. Mnoho z Vás se na to ptalo. A my jsme doručili :) Nový TF2 server je připraven a otevřen, stačí se napojit :) A aby toho nebylo málo, jede se pouze cp_orange_x3 :) 

« | 1 2 3 4 5 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz