Kategorie článků
SERVERY


Apocalypsa míří do Battlefieldu 1

Vývojáři z EA/Dice ještě nevydali druhou část ze čtvrtého DLC Turning Tides a už nám pomalu přibližují další DLC pod jménem Apocalypse.Co nám přinese apokalypsa do battlefieldu 1 si představíme níže v článku.

Easter egg: Secret Dog Tag II

Po update-e Battlefield 1 a pridanej novej nočnej mapy s názvom Prise de Tahure, sa DICE rozhodol schovať aj pár Easter egg-ov po mapách. Ale BFEE skupinka to nenechala tak, a hľadala a hľadala a našla nový Secret Dog Tag. Jak ho získať ? To vám napíšem v tomto článku ...

Špekulácie o nových zbraniach a technike v Battlefield 1

Špekulujete a špekulujete že aké nové zbrane a technika môže byť v Battlefield 1!
Ja som sa tomu tiež tomu čudoval, no prečítajte si tento článok, pretože tu zistíte aké nové zbrane a technické prostriedky nás môžu čoskoro čakať v Battlefield 1 a v novom datadisku s názvom..?BattleField 1 Open Beta

Tak co bojovníci? Už jste si aktivovali, stejně tak jako my, svůj Battlefield 1 open na svůj účet a stahujete seč vám linka stačí?:)

Double XP víkend i v Battlefieldu Hardline

Nechce se Vám cestovat do vzdálené galaxie kvůli dvojnásobným zkušenostem (Double XP)? Nezoufejte, dvojité zkušenosti jsou celý víkend aktivní i v Battlefieldu Hardline. 

BF4 CTE update

Dobrý den, před pár hodinami vyšel update na CTE, nicméně tento update je pouze přepsání nové verze, která byla uvolněna na velikonoce na předešlou verzi. Zatím nevíme, jestli tedy pro BF4 budou dál vycházet nějaké nové obsahy, ale DICE LA to nevylučuje.

« | 1 2 3 4 5 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz