Kategorie článků
Naši VIP hráči

|TG|Ondísek-Senpai
Bore
MAJONEZA
SERVERY


Combined Arms je v klientu

Update o velikosti 7,46 gb přináší pár nových věci,nový herní režim,podporu DLSS řešení (Deep Learning Super Sampling) od Nvidia na grafických kartách RTX a klasicke upravy herních mechanik.Výpis Patch Notesu  ZDE

Combined Arms je nový herní režim postavený na PvE co-op.Podle prvního traileru měl být hlavní tahoun při uvedení BFV na trh ale opozdil se o pár měsiců nebo v DICE nestíhali a chtěli Co-op vyladit.Můžete hrát sólo kdy vás matchmaking spáruje s jinými hráči nebo si založit 3-členou squadu.v režimu jsou prozatím osm misí na čtyřech mapách. Rotterdam, Twisted steel, Hamada a Arras.Na každé mapě je na výběr ze dvou různých misí. Zvolte si úroveň obtížnosti, třídu a výzbroj své roty a vyslechněte si instrukce danné mise.Výsadek proběhne mimo bojovou zónu a nepřátelé se na vás hned nevrhnou.

Typy misí

Mezi osmi misemi, které si můžete zahrát, narazíte na čtyři různé typy. Každý z nich obnáší rozdílnou míru přípravy družstva a taktizování, mimo jiné v závislosti na mapě, velikosti družstva a vybrané obtížnosti.

  • Assassinate – Vybraní nepřátelští vojáci mají být zlikvidováni a úkol byl svěřen právě vám. Pamatujte, že se pohybujete ve smrtelně nebezpečné oblasti, kde si nepřátelé jsou dobře vědomi toho, že se jejich kolegové ocitli v obklíčení, a budou se snažit vám plány překazit.
  • Eliminate – Přepadněte vybranou oblast a zbavte ji nepřátel. Ať už se s družstvem nezastavitelně valíte vpřed a posíláte jednoho vojáka za druhým do věčných lovišť, nebo na kořist číháte jako šelma, hlaveň vaší zbraně bude na konci téhle akce rozžhavená doběla.
  • Destroy – Podobně jako v herním režimu Frontlines Battlefieldu V máte za úkol sebrat nepříteli zadanou oblast, a navíc ještě zničit jeho dělostřelectvo.
  • Steal – Buďte první, kdo v souboji rozvědek prolije krev, a připravte nepřítele o nesmírně důležité dokumenty. Nachystejte si únikový plán, protože jestli nepřátelé zjistí, že prcháte s jejich majetkem, cesta nabere zajímavé obrátky.

Poslední fází každé mise je „vyzvednutí“, kdy se vaše družstvo musí probojovat do dané oblasti, během 30 sekund se v ní opevnit a přežít závěrečný tříminutový nápor nepřátel.

Rotterdam
Harbor Headquarters (Assassinate)
Market Sweep (Eliminate)

Twisted Steel
Riverside Guns (Destroy)
Bridgehead Blockade (Eliminate)

Hamada
Desert Declarations (Steal)
Hot Pursuit (Eliminate)

Arras
Bricks and Mortars (Destroy)
Escape Plan (Assassinate)

Odměny v Combined Arms

Vydělejte si mince roty a získejte zkušenosti pouhým hraním. Dalším způsobem, jak si vysloužit odměny, budou v Combined Arms denní rozkazy.

Další aktualizace je plánovaná na začátek března kdy bude zpřístupněn staronový herní režim RUSH který je v sérii Battlefield od nepaměti na který se hodně hráčů těší.Rush bude od 7.března aktivní na omezenou dobu,proč to DICE zpřístupnuje jen takovou formou na pár dní jako Squad conquest který přišel s prvni aktualizací Lightning strikes.Dále se vylepšuje síťové přípojení,mapy a vozidla,jaké ˇupravy proběhnou není zatím jasné.

Zdroj:EA.com,vgr.com,wiki Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz