Kategorie článků
SERVERY


battlefest v BF V

Hráči Battlefieldu™ V se v říjnu mohou těšit na akce pro celou komunitu, výzvy a příležitosti k získání jedinečných odměn. Bude to perfektní příprava na 5. kapitolu a vřavu tichomořských bitev.

Motivy a odměny v jednotlivých týdnech

Každý týden Battlefestu bude něčím jedinečný, zaměří se na různé herní režimy a nabídne rozličné výzvy a odměny. Níže se dozvíte všechny podrobnosti.

Týden 1 – Tunnel Vision (Oči na stopkách)

V tomto týdnu se vše točí okolo úzkých železničních tunelů na dlouho očekávané mapě Operation Underground. Co se odměn týče, za dokončenou týdenní výzvu na vás čeká kulomet Madsen a epický „oprýskaný“ skin Battered.

Týden 2 – In a Hurry (Ve spěchu)

Oblíbený režim Rush vstoupí do hry na omezenou dobu od druhého týdne Battlefestu. Vyzkoušejte ho nejen na mapě Operation Underground. Pokud chcete vyparádit svůj tank Sturmgeschütz IV, získejte odměnu za výzvu druhého týdne v podobě skinu Captain Hadlow.

Týden 3 – Side by Side (Bok po boku)

Odměnou za úspěšně splněnou výzvu třetího týdne je zákopová karabina. Tento prototyp, který si vyžádala německá armáda, je navržen podle oblíbených pistolí z první světové války. Mezi režimy se v tomto týdnu podíváme hlavně na pěchotní Conquest. Zahrajete si ho v Operation Underground, Rotterdamu a na dalších mapách.

Týden 4 – Fight as One (Všichni za jednoho)

Jste připraveni pomoci ostatním hráčům Battlefieldu V s velkou výzvou? V rámci první mise pro celou komunitu Battlefieldu V chceme, abyste dohromady nasbírali 100 000 000 zabití nebo asistencí. Přesně tak, to je osm nul. Když se vám misi povede splnit, dostanete unikátní zařízení: Fliegerfaust – prototyp přenosného protiletadlového raketometu. Tahle nádhera umí vypálit dvě salvy nenaváděných raket proti nepřátelským letounům.

Navíc každý, kdo se během Battlefestu přihlásí do Battlefieldu V, získá emblém Battlefest. Noste ho hrdě na prsou.

S blížícími se oslavami se těšíme, že vás a vaše přátele potkáme v bitevní vřavě na bojištích – nejen ve vzájemném zápolení, ale také na cestě ke společnému cíli. Užijte si Battlefest.

Zdroj:Ea.com Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz