Kategorie článků
SERVERY


Novinky v TF2 sekci

Někteří z vás se možná diví, proč se před téměř 2 týdny měnil hosting, a tedy i IP adresa. Jiní z vás tuší, že hlavní kámen úrazu starého hostingu byl výkon procesoru. Jailbreak jen tak zamrzal, Trade se při více hráčích sekal takovým způsobem, že to místy bylo nehratelné. Z toho důvodu nyní servery běží na našem VPS, kde máme vyhrazena 3 jádra, která mají výkon až 4.6GHz - nárůst výkonu minimálně o 33%. Starý hosting nebyl ve všem špatný, měl i světlé stránky, ale již bylo na čase se rozloučit. Nové IP adresy jednotlivých serverů můžete najít zde na webu, na fóru nebo na discordu.

Nový hosting má navíc rozšířené možnosti platby za VIP, novinkou je platba kartou. Pokud využijete možnost platby SMS nebo kartou, aktivace je navíc plně automatická. Jako bonus je VIP levnější než kdy dřív. Všechny informace můžete najít zde.

Jak bylo avizováno v úvodu, těšit se můžete i na soutěže. Jedna soutěž již běží, další minimálně dvě jsou v přípravě - specificky se jedná o již znamý každoroční Maraton. Druhá soutěž zatím zůstane aspoň částečným tajemstvím, pokud už ho nevyzradila půlka Admin teamu. Napovím však, že se už nějakou dobu zpátky řešila na našem fóru.

Jako poslední novinka je návrat jednoho serveru, který jsme provozovali slušnou řádku let. Ač nikdy nebyl vyloženě populární, konstatně se po něm ptají různí hráči. Jak už někteří z vás ví, jedná se o Surf server, který dříve nesl, a opět ponese, číslo 126. Mnozí z vás si server ještě pamatují, mnozí z vás pravděpodobně ne. Pokud si ho chcete připomenout, zde je stará stránka serveru, která samozřejmě bude aktualizována, až Surf opět poběží.

V plánu je také aktualizace webu (převážně informační, vzhled zůstává) a různé úpravy stávajících serverů. Nejpozději do konce prázdnin (snad i mnohem dříve) by všechno výše uvedené mělo být hotové, provedené, nebo uskutečněné. Je toho však opravdu hodně a prosíme proto o trpělivost.Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz