Kategorie článků
SERVERY


představen Battlefield Portal

Battlefield Portal 

 

Co přesně je Battlefield Portal?

Battlefield Portal je v zásadě režim pro více hráčů a sandbox který přidává mix starých map ze starších dílů Battlefieldu.Režim bude obsahovat mapy, zbraně, vozidla a uniformy. Jak ukazuje trailer, hráči si mohou vytvořit vlastní server a kompletně si ho nastavit. DICE to však navrhlo s ohledem na vytváření komunity,za co má velké Plus.

Při vydání Battlefield 2042 bude v BF portal k dispozici 6 klasických map, všechny od základu nově vytvořené v novém enginu hry. Z bf 1942 bude El Alamein a Battle of the Bulge,Bad Company 2 bude Valparaiso a Arica Harbor z BF3 bude Caspian Border a Noshahr Canals. Vývojáři z DICE se chvástají že věnují „zvláštní péči“ vyvážení výzbroje odlišných epoch proti sobě. Tímto způsobem nebudou zbraně z druhé světové války nutně nedostatečné ve srovnání s moderními útočnými puškami nebo kulomety.

 

Hráči budou mít v Editoru serveru přístup k enormnímu množství nastavení a podrobností. Např. Nože proti defibrilátorům , Uniformy z WW2 proti Moderním frakcím atd..Dice to popsali "S výkonnými nástroji pro vytváření nových a zcela jedinečných zážitků z Battlefieldu. Vylepšete základní nastavení, jako jsou zbraně a mapy - nebo se v editoru ponořte do podrobností.

Editor je vrcholem BF portal. Abychom si dokázali představit, co si můžem vše dovolit, ukázali vývojáři několik příkladů:

  • Obrovské bitvy mezi vojáky z druhé světové války a vojáky z roku 2042
  • Gun game se zbraněmi ze všech různých epoch
  • Zombie režim
  • Pouze nože proti opravným nástrojům
  • Několik tanků druhé světové války proti moderním vozidlům

Při prezentaci nám vývojáři ukázali, jak vytvořili režim, ve kterém 20 ženijních robůtku utočí na 1 tank.Na server by mělo mít přístup 128 hráčů. DICE poskytne i několik šablon, pomocí kterých můžete vytvořit známé režimy, jako je Conquest nebo týmový deathmatch.Budeme  moci přidat roboty. Můžete vytvořit kooperativní herní režim, ve kterém čtyři hráči budete soutěžit proti 100 obtížným robotům z druhé světové války.jako moderní vojáci bez respawnu s omezenou municí a regenerací života.

Poté můžete uložená nastavení uložit. Poté se vygeneruje kód, pomocí kterého mohou ostatní hráči hrát váš režim na serveru. Připomíná to kreativní režim ve Fortnite, ve kterém komunita vytváří vlastní režimy, které lze poté vyvolat pomocí kódu. Samozřejmě budou také normální servery tzv. Official jak známe z bf1 a bf5.

Battlefield Portal rozhodně zní jako spousta zábavy a snaží se znovu více zapojit komunitu do hry. Prostředí sandbox by mělo také neustále přidávat nový obsah, aby uspokojilo fanoušky.takže o zábavu bude postaráno. Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz