Kategorie článků
SERVERY


TF2 Surf se vrací

Po přesunu na hosting v létě 2019 bohužel došlo ke kompletní ztrátě konfigurace server - pluginy, mapy, zkrátka všechno. K obnově serveru tedy došlo z interního admin changelogu, který, naštěstí, pokrývá většinu změn, základní nastavení a podobně.

Kdo náš surf server nezná, ale má zájem si na něm zahrát, určitě je dobré vědět o několika nastaveních a změnách, které poměrně zásadně ovlivňují celkový gameplay. To hlavní, jasné z názvu serveru - 100% crity, pořád. Šípy, šipky a další projektily tohoto typu explodují. Na serveru není fall damage, ani self damage, tedy rocket jumpy, sticky jumpy a podobně Vám neuberou HP. Reserve ammo je nekonečné, omezený je pouze zásobník. U engineera se regeneruje metal a dispenser healuje blízké friendly budovy, doplňuje sentry ammo a ničí sappery. Pyro může provádět "airblast jump". Nechybí ani rtd, ukazazel rychlosti a bhop.

Díky jednomu z našich bývalých surf adminů se podařilo kompletně obnovit mapy, pro kompletní rotaci map viz téma serveru na fóru.

Doufáme, že se Vám bude na našem staro-novém Surf serveru líbit, v případě jakýchkoliv připomínek nás neváhejte kontaktovat na fóru, discordu, nebo přímo ve hře. Těsíme se na Vás.Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz